izmir evden eve nakliyat

Yazılar

Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık, Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmirEvdenEveNakliyat hizmetlerinde firmamız çakiroglunakliyat sektörde lider konumda bulunan köklü firmalardan biridir. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile işine son hızda devam eden cakiroglunakliyat firması izmir evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi konumda bulunmaktadır.Nakliyat hizmeti kolay bir iş değildir. Nakliyat hizmeti seçmekte buna oranla aynı zorluktadır. İzmir evden eve nakliyat hizmeti seçileceği zaman hizmet alınacak firma çok iyi araştırılmalı ve buna göre hareket edilmelidir. Çalışmak istediğiniz firmayı öncelikle internet aracılığı ile araştırmalısınız. Firmanın internet sayfasına bakmalısınız. Firma hakkında internette bazı forumlarda yapılan yorumları okumalısınız.

Firmalar genelde işi hemen alabilmek adına sizleri bazı fiyatlarla kandıracaktır. Bu tarz izmir evden eve nakliyat firmaları ile kesinlike çalışmanızı tavsiye etmiyoruz. Ayrıca sizlere hiç bir kağıt belge imzalatmadan iş yaparlar. İşin sonunda herhangi bir eşyanıza zarar gelmiş ise bu olay için herhangi bir hak talep edemez durumda olabilirsiniz. Size sigortamız var diyebilirler ancak bir belge görmeden kağıt imzalamadan bu işleri yapmalarına izin vermemelisiniz. İzmir Evden Eve Nakliyat firmamız cakiroglunakliyat sigortaları sizlerin isteğine göre hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır.

İzmir Evden Eve Taşımacılık

İzmir Evden Eve Taşımacılık sektörü zor ve geniş bir rekabet içinde devam eden bir sektördür. Ayrıca her taşımacı olduğunu söyleyen firma ile çalışmamalısınız. Taşmacılık adı altında başka yerlerden kiraladıkları araçlarla kapınıza gelen firmalar her zaman sizler için sıkıntı yaratacaktır. Öncelikle kapınızın önüne gelen firmanın gerçek firma olup olmadığını kamyonlarının üzerinde bulunan logolarından anlayabilirsiniz. Firma internette gördüğünüzden farklı bir logo ile gelmişsse bilinki bu firma sizin eşyalarınızı taşımak için başka bir araç kiralayarak gelmiştir. Yani sizin işinizi başka işlerin arasına sıkıştırmış ve sizi zora sokacak bir harekette bulunmuştur. İzmir evden eve taşımacılık firmalarının en çok yaptığı kandırmaya yönelik hareketler bunlardır. Taşımacılık sektörü teknolojil ile birebir uyum içinde gitmelidir. Son teknoloji ekipmanlar kullanan cakiroglunakliyat firmamız hiç bir eşyanıza zarar gelmemesi için teknolojiyle iç içe çalışmaktadır.

 

İzmir Evden Eve Asansörlü Nakliyat

İzmir Evden Eve Asansörlü nakliyat hizmeti son derece önemli bir nakliyat hizmetidir. Asansörlü nakliyat hizmeti olduğunu söyleyip evinize hammallarla gelen firmalarda olacaktır. Buda size zaman kaybı yaşatacak ve hüsrana uğratacaktır. Bu tarz konularda yanılmamak için dikkatli olmalısınız. Firmamız cakiroglunakliyat teknolojiye verdiği önemle ekipmanlarına son teknoloji ürünleri eklemiş ve bu ekipmanlarla iş yapmaktadır. Kullandığımız ekipmanlar sizlerin eşyalarını güvenle taşımak adına sürekli güncellenir ve yenilenir. Ayrıca nakliyat hizmetini herkim alacaksa hizmet verilmeye gelinmeden önce gerekli ekipman kontrolleri sağlanır bakımları yapılır ve adresinize bu şekilde gelinir. Türkiye’de nakliyat sırasında asansör ile yaşanan bir çok kaza mal ve can kaybı gibi durumlar olabilmektedir. Bunların önüne geçebilmek adına izmir evden eve asansörlü nakliyat firmaları arasında en bakımlı ve güvenli ekipmanları kullanmaktayz.

 

İzmir Evden Eve Nakliyat cakiroglunakliyat.com.tr

İzmir Evden Eve Nakliyat Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir’de bir çok nakliyat firması bulunmakta. Nakliyat günümüzde en aktif ve en çok tercih edilen bir taşınma hizmetidir. İnsanlar artık işleri ve yaşam koşulları gereği sürekli bir telaş içinde bir kargaşa ve bitmeyen bir tempo içinde koşuşturmaktalar. Buda malesef sürekli bir taşınma ihtiyacı yer değişikliği gerektirmektedir. İzmir Evden Eve Nakliyat firmamız bu konuda sizlere en iyi seçenekleri sunmakta ve nakliyat hakkında tüm bilmeniz gerekenleri açıkca anlatmaktadır.

Nakliyat hizmeti alınacağı zaman dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Bu kuralları bildiğiniz ve ona göre hareket ettiğiniz takdirde hiç sıkıntı yaşamadan bu hizmetlerden faydalanırsınız. Örneğin her izmir evden eve nakliyat firması ile çalışmamalısınız. Çünkü sizlere en başta bir fiyat teklif edilir ve sizde fiyatı uygun görerek bunu kabul edersiniz. Ancak malesefki işin ortalarına yada sonuna doğru size başta söylenen miktar artacak. Çünkü nakliyat firmaları son zamanlarda insanları dolandırmaya yönelik bir sürü harekette bulunmaktalar. Bir kaç bahane ve sorun üreterek sizlerden daha fazla para alan bu nakliyatçıların tuzağına düşmemek için seçeceğiniz izmir evden eve nakliyat firmasını önce iyi araştırmalısınız..

İyi Bir İzmir Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Anlaşılır?

izmir evden eve nakliyat cakiroglu

izmir evden eve nakliyat cakiroglu

İyi Bir İzmir Evden Eve Nakliyat firmasını anlamanız çok zor değil. En başta çalışmak istediğiniz firmayı internet ortamında biraz araştırmalısınız. Çalışmak istediğiniz firmanın bir internet sayfası varmı. Varsa sayfanın orjinalliği nasıl kalitesi nasıl bunları araştırmalısınız. Daha sonra bu firmanın internet üzerinden aldığı geri bildirimlere bakmalısınız. Firma hakkında yapılan tavsiyeleri izmir evden eve nakliyat tavsiyeleri konularında görebilir ve insanların yaptığı yorumları okumalısınız. Eğer firma hakkında yüzlerce olumsuz yorum varsa zaten sizde bu firmaya yönelmezsiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat firmalarından bazıları genelde evinize bir exper göndermeden sizden alacağı işi kabul ederler. Öncelikle bilmelisinizki exper göndererek hizmet veren nakliyat firmaları her zaman daha üst seviye nakliyat işi yapan firmalardır. Çünkü exper evinize geldiğinde eşyalarınızın durumunu not alarak bu eşyalara göre nakliyat hizmetini almanızı sağlar. Ayrıca exper geldiği evin binada kaçıncı katta olduğu binanın önünde trafik müsaitmi gelecek olan kamyon için. Eğer alınacak hizmet izmir evden eve asansörlü nakliyat hizmeti olacaksa gelecek olan asansörün hangi camdan içeri gireceği gibi durumları not alır ve bunu firmasına iletir.

Firmada size bu bilgiler doğrultusunda bir taslak hazılar ve fiyat konusunuda bu arada konuşur halledersiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat

Firmamız nakliyat sektöründe teknolojinin hızına ayak uydurduğu için günümüzde en iyi nakliyat hizmeti veren firmaların arasındadır. Firmamızın en büyük stratejisi mutlu müşterilerdir. Hiç bir müşterimizin mağdur durumda kalmasını istemiyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin ardından adımızı yayan müşterilerimiz bizlere referans oluyor ve onlar sayesinde yeni müşteriler kazanıyoruz. Ayrıca bizleri internet ortamında aratarak hakkımızda yapılan geri bildirimleri görebilir bunlara göre bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız  İzmir Evden Eve Nakliyat hizmetlerin’de her zaman üst sıralarda yer almakta ve bunun gururyla işine tam hızla devam etmektedir.

 

 

izmir evden eve nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İzmir Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat Hizmeti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle nakliyat hizmeti almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.Örneğin çalışacağınız firmayı internetten araştırmalısınız. Daha önce yaptığı işlere göz atmalısınız tavsiye veya şikayetlerini okumalısınız. Bunun için bazı forumlar bulunmakta bu tarz forumlara girerek iş yapmak istediğiniz firmaları araştırmalısınız. Örneğin google bu konuda çok fayda sağlamaktadır. Çalışacağınız firmanın web sayfasını ziyaret edin neler yapmışlar nasıl hizmet vermişler hakkımızda bölümündeki yazılara göz atın vb önce bunu araştırmalısınız.

izmir evden eve nakliyat, izmir evden eve taşımacılık, izmir evden eve nakliyat firması, izmir evden eve nakliyat fiyatları

İzmir evden eve nakliyat hizmetleri

Nakliyat firması seçilirken en dikkat edilmesi gereken noktalardan biri exper’dir. Bir nakliyat firması sizinle iş yapmadan önce kesinlikle bir exper vasıtası ile yapılacak işin detaylarını inceleyip buna göre hazırlanmalıdır. Exper evinize gelir. Öncelikle eşya durumunuzu inceler büyük eşyalar küçük eşyalar ne durumda veya çok ağır bir eşya varmı, kapıların genişliği çalışan elemanlar için uygunmu gibi. Ayrıca yapılacak olan nakliyat işleminde asansör gereklimi değilmi hizmet alacak binadaki daire kaçıncı katta eğer asansör kurulacaksa binanın önünde yer varmı yokmu vb gibi durumları not alır ve bunu firma yetkililerine bildirir. Ve firmada buna göre hazırlıklarla gelir.

Nakliyat Firmasının Orjinalliği

Önemli bir nokta ise çalışacağınız firmanın ne kadar orjinal olduğu konusudur. Örnek vermek gerekirse bir firma ile anlaştınız ve iş için geliyorlar. Anlaşma yaptığınız firmanın gelen kamyonlarına dikkat edin gerçekten kendi logoları varmı yokmu. Kamyonlarında logoları yoksa bilinki bu nakliyat firması sizin işinizi araya sıkıştırmış ve başka bir yerden araç kiralayarak gelmiştir. Bu tarz durumlarda şüpheci olun ve bunların sebeplerini sorun. Firma orjinal olmalı ve göründüğü gibi gelmelidir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat hizmetlerinde fiyat politikaları günümüzde hep kurmacadır ve hizmet alanları dolandırmaya yöneliktir. Bu gibi durumlardan kurtulmak için yukarıdada anlattığımız gibi orjinal firmalar ile iş yapmaya çalışmalısınız. Sigortası vb belgeleri olan sizlere güven verdiğini kanıtlayabilen firmalardan hizmet alın. Fiyat konusunda bir firma sizlere ilk başta şu miktar paraya bu işi yaparız derse bir kere buna inanmayın. Çünkü bunu söyleyen firmaların genellikle yaptıkları iş sonunda bazı bahanelerle sizden başta söylediği miktarın üzerinde fiyatlar istemesidir. Ayrıca bu konuda çok dikkatli olmalısınız.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmamız

İzmir Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde yıllardır hizmet veren cakiroglunakliyat firmamız bu sektörde adından çokca söz ettirmiş ve mevcut konumunu her geçen gün daha iyiye doğru çıkarmıştır. Firmamızın gün geçtikçe yeni teknolojiler  ile donanması ve aldığı  olumlu yorumlarla tarafımıza dönüş sağlayan yeni müşterileri ile daima ileri doğru güvenli bir şekilde ilerlemesi ve  yenilikçi olmasıdır. Firmamıza ulaşarak bu konular hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişim ‘ e tıklamanız yeterlidir.

izmir evden eve nakliyat cakiroglu

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İnsanlar çoğu zaman iş koşulları veya başka sebeplere bağlı olarak yer değişikliği yapmak durumunda kalabilir. Bu değişimin gerçekleşmesi için tabiki evlerinide taşımak zorundadırlar.Ev taşımak gerçekten zahmetli ve bazen korkunç sonuçları meydana getirmektedir. Bu yüzden nakliyat hizmeti seçerken gerçekten çok dikkatli ve iyi bir araştırmanın sonucuna dayanarak seçim yapılmalıdır.  seçilirken sigortası varmı,çalıştıkları personelleri nasıl,firmanın asansörlü taşımacılık hizmeti varmı vb gibi durumların iyi analiz edilmesi gerekir.

Çünkü bu seçim aşaması evinizdeki tüm eşyalar açısından son derece önemlidir.Bazı eşyalarınız çok rahatlıkla taşınabilir ancak bazı eşyalar vardırki sizin için çok önemli ve pahabiçilemez bir değeri bulunabilir. Bunları gerçekten iyi bir izmir evden eve nakliyat firması ile çalışarak çözmelisiniz.Değerli olan eşyaların çoğu genellikle cam malzemelerdir.Bazı durumlarda daha çok antika ve değeri yüksek olan eşyalarda olabilir. Aslına bakarsanız bir ev taşınırken her eşyanın çok değerli ve önemli olduğunu unutmamak gerekir. Tabiki çalıştığınız izmir evden eve nakliyat firmasıda bu durumun bilincinde olması gerekir.

Bilmeden araştırmadan seçilen izmir evden eve nakliyat firması size çok büyük zararlar teşkil edebilir. Örneğin taşıttığınız önemli bir cam eşyanızı tuzla buz edebilirler. Veya bir beyaz eşyanızı çizebilirler. Düşürüp kırabilirler. Asansöre koyulmaması gereken ağır yükleri bilinçsizce yükleyebilirler. Ve bu durumda asansör taşıyamaz tabikide yere çakılır. Bu hem size hem çevrede bulunan insanlara rahatsızlıklar verir. Ev taşırken kendinizi karakolda bulmayın. Bu gibi durumlarda izmir evden eve nakliyat firması seçerken ilk baştada dediğimiz gibi çok seçici ve iyi bir analiz yapın.

İzmir evden eve nakliyat firması nasıl olmalı?Bir nakliyat firması işinde iyi olabilmek için öncelikle günümüzdeki tüm teknolojiyi bünyesinde barındırmalıdır. Teknoloji ile alakası olmayan izmir evden eve nakliyat firmaları genellikle hep sağdan soldan kiraladıkları makinalarla iş yapmaya kalkışırlar. Bu durumda size zaman kaybı yaşatır. Ayrıca izmir evden eve nakliyat firmasının işi almadan önce evinize bir expert göndermelidir. Gönderilen expert evin kaçınca katta olduğu bulunduğu mevki asansörün hangi camdan kurulacağı yanaşacak olan kamyonun yer musaitliği vb durumları hesaplayacak ve firmaya bilgi verecektir. 1 gün önceden gönderilmesi tavsiye edilmektedir. Seçmiş olduğunuz firma bu gibi detayları atlıyorsa bilinki o firmada bir sıkıntı vardır. Yoksa bile iş aşamasında kesinlikle bir sıkıntı yaşayacaksınız. Ayrıca izmir evden eve nakliyat firması seçerken çağırmış olduğunuz firmanın logoları kamyonlarında mevcutmu değilmi kontrol edin. Eğer yoksa firma yetkilisine hemen bunun sebebini sorun neden kamyonda logonuz yok? Gibi soruları ona yöneltin ve cevabını almaya çalışın.

Evden eve nakliyat firmalarının bir diğer kesinlikle olmazssa olmaz özelliğide geniş arça filosudur. Bir firma sizin ağır ve büyük eşyalarınız için küçük bir araç gönderirse alın size bi dert daha. İşlem sırasında ayrıca bir araç daha beklemek zorunda kalacaksınız. Bunun en büyük sebeplerinden biride seçilen firmanın geniş bir araç filosuna sahip olmaması ve buna rağmen para için korkmadan işi almalarıdır.Bu gibi durumlarda firmayla iş başlamadan kesinlike o işe son verin.Çünkü aracı olmayan firma başka yerden araç kiralayarak size gereksiz bir hizmet ücreti daha yansıtacaktır. Fiyat konusunda bu tarz firmalar hep çalışma başında değil sonunda ücret belirtirler buda yanlıştırki dikkatli olunuz. İzmir evden eve nakliyat firması fiyat teklifini önceden belirtir ve size ödeyeceğiniz miktar yansıtılır. Bunun dışında hiç bir şey ödememeniz gerekir.Bununda doğru yapılmasını sağlayan tek işlem evinize gelen expert dir. Exper hesaplamasını yaparken fiyatıda hesaplamaktadır. Eve exper göndermeyen nakliyat firmalarıyla çalışmayınız.

İzmir evden eve nakliyat firmamız’dan profesyonel ve sıkıntısız bir hizmet almak için  adresine tıklamanız yeterlidir.

İzmir Evden Eve Nakliyat cakiroglunakliyat.com.tr

İzmir Evden Eve Nakliyat Nedir?

İzmir Evden Eve Nakliyat Nedir?

Yeni bir eve taşınırken insanların en zorlandıkları konu nakliyat işlemleridir. Eşyaların güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınabilmesi için evden eve nakliyat sırasında yaşanılan sıkıntıların en aza indirilmesi gereklidir. Firmalarmız bu konuda oldukça hassas bir yapıdadır. Sizler için değerli olan her şey bizler için de değerli durumdadır.Yılların birikimi ve deneyimle oluşturduğumuz demonte ve montaj ekibi, taşıma ekibi ve taşıma araçları ile taşınma işleminiz güvenli bir şekilde yerine getirilmektedir. İzmir Evden Eve Nakliyat firmamız İzmirde yılların verdiği tecrübe ile çalışmalarına ve yeniliklerine devam etmektedir.

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden eve nakliyat; bulunduğunuz yerden taşınacağınız yere eşyaların nakli esnasında gerçekleştirilen bütün işlemlerdir. Bu işlemler esnasında kesinlikle hiçbir şey yapmanız gerekmez sadece özel eşyalarınızı ve sizin için değerli olan küçük parçaların taşınmasını istediğiniz şekli söylediğinizde gerisini firmalarımız halletmektedir. İzmir Evden eve nakliyatta eşya güvenliği en dikkat edilmesi gereken husustur. Taşıma personelimiz konusunda deneyimli ve eğitimlidir. Eşyalarınız taşınma sırasında asla zarar görmemelidir.

Firmalarımız anlaşma sağlanması halinde evinize gelerek eşyalarınızı gruplarına uygun şekilde paketler, sökülmesi gereken mobilya ve diğer eşyaları sökerek taşındığınız evde sorunsuz bir şekilde kurulmasını sağlamak adına özel bir paket ve ambalajlama işlemi gerçekleştirir. Ambalajlama için gerekli olan malzemeleri personellerimiz yanında getirirler.Sizin bu işlem için ayrıca bir malzeme almanıza gerek kalmaz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat, eşyalarınızın boyutlarına göre göre küçük çaplı araçlarla veya büyük çaplı araçlarla yapılmaktadır. Araçlar kapalı ve dış etkilerden izole bir şekilde hazırlanmıştır. Hava durumu ne olursa olsun eşyalarınız bu durumdan kesinlikle etkilenmemektedir. Taşınma esnasında kaçıncı katta oturduğunuz veya taşındığınız evin kaçıncı katta olduğunun bizim için hiç bir önemi yoktur.İzmir Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın taşıma işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Taşıma esnasında kat edilecek mesafeyi ve eşyalarınızın durumunu bildirdiğinizde fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız kaliteli taşınma hizmeti mutlaka sizi memnun edecek makul fiyatlarla gerçekleşecektir.İzmir Evden eve nakliyat fiyatları karşılaştırması yaptığınızda doğru bir anlaşma yaptığınızı anlayacaksınız.Evden eve taşımacılıkta uzman olan firmalarımız aynı zamanda ofis taşımacılığı, villa taşımacılığı, eşya depolama hizmetleri ve kurumsal taşımacılık hizmetlerini de yine aynı kalitede vermektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için İletişime tıklamanız yeterlidir.

İzmir Evden Eve Sigortalı Nakliyat

İZMİR EVDEN EVE SİGORTALI NAKLİYAT

İşyerini ve evini taşıyacak insanları her daim eşyalarının güvenliği açısından tedirgin olmaktadırlar. Taşınacak destinasyon aynı şehirde, şehirlerarası ve uluslararası olup olmaması tedirginlik seviyesini paralel olarak arttırmaktadır. İzmir Evden Eve Nakliyat ile yapacağınız tüm nakliye işlerinizin sigorta kapsamında olduğunu hatırlatmak ve içinize su serpmek bizim görevimizdir.

Evden eve nakliyatın değişmez protokolleri arasında olması gereken nakliyat sigortası tarafımızca koşulsuz yapılmaktadır herhangi bir olumsuzluk dahilinde işinde uzman eksperler ne müşterimizi ne de bizi yarı yolda asla bırakmayacaktır. Nakliyat işinde 20 yıldır faaliyet gösteren firmamızın her ne kadar bu zamana kadar ciddi bir olayla karşılaşmasak da sigortalı nakliyatta mesafe ayırt etmeden tüm işlerimizde sürecin bir parçası olarak kullanmaktayız.

Deneyimli ekiplerimizle; İzmir’de evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyat konusunda uzmanlığımızı 20 yıldır kanıtlamaktayız. Sahip olduğunuz ekibin tecrübesi sigorta gereksinim ihtiyacı olmadığı düşündürse de sigortalı taşımacılık hem sizi hem de bizi koruma altına alarak sürecin pürüzsüz geçmesine yardımcı olacaktır. Zaman zaman nakliye şirketleri sigortalı nakliyatta yaptıklarını söyleyip sizi olumsuz bir sonuç karşınızda zor durumda bırakabilir.
Nakliyat işiniz olduğu zaman sigortalı nakliyatı tercih etmeniz sizin için her zaman en iyisi olacaktır.

İzmir Evden Eve Nakliyat şehirlerarası nakliyat uluslararası nakliyat veya ofis taşımacılığı hangisine ihtiyaç duyarsanız duyun İzmir Evden Eve Nakliyat ailesi olarak birikim ve tecrübemizle yanınızda olmak isteriz.

NAKLİYAT FİRMASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

– Yakınlarınızdan gelen önerileri dikkate alın
Daha önce evlerini ve ofislerini taşıyan yakınlarınızın veya dostlarınızın önerilerine kulak verin. Eğer bir nakliye firması önerilerek de adından söz ettirebiliyorsa işlerini iyi yapıyor olmaları kaçınılmaz. Hiç kimse bir yakınına daha önce sorun yaşadığı bir firmayı ya da ürünü önermez ki nakliyat işinin önemi kayda değer şekilde yüksek.

 • Ucuz olması size pahalıya patlayabilir

  Evinizi taşırken kendi kendinize ” Yahu iki sokak mesafeye de o kadar para vermem” dediğinizi duyar gibiyiz ve eminiz ki bütçenizi göz önünde bulundurmak zorundasınız lakin nakliyat işini ek gelir olarak görüp yapan birçok bilgisiz ve tecrübesiz grup da mevcut ve bu şekilde kurumsal olmayan ekiplere, eşyalarınıza gelecek zararlar sonrası bir yaptırımınız bulunmayabilir. Olan size ve eşyalarınıza olur. Ucuz olsun diye eşyalarınızı riske atmaktan kaçının.

 • Taşınacak eşyalarınızla ilgili eksik bilgi vermeyin

  Bunun en güzel yöntemi nakliye firmasından gelip evinizi ve eşyalarını bir ekspertiz aracılığıyla görmelerini ve fiyat vermelerini istemek. Çünkü verdiğiniz her eksik bilgi taşınmanız sırasında istenmeyen aksaklıklar çıkarabilir. Olur da böyle bir şeye vaktiniz yok ise sözlü iletişim sırasında eşyalarınızın boyutu ve adetleriyle ilgili doğru ve dürüst bilgiler vermenizde yarar var.

 • Güvenliğe önem verin

  Anlaştığınız firmanın gerekli güvenlik sertifikalarının ve uzmanlıklarının olup olmadığını kontrol edin. Firma yetkililerini bu soruları sormaktan asla çekinmeyin. Firmanın güvenilir ve işinde uzman bir ekibe sahip olması, taşınma esnasından karşılaşabileceğiniz riskleri minimuma indirecektir.

 • Bu işi yapan şirketleri birbirleriyle kıyaslayın

  Kaç yıldan beri sektörde olduklarına mutlaka bakın. Firmanın sektörde uzmanlığı ve tecrübesi, iş yaptıkları süreyle doğru orantılıdır. Çeşitli platformlardan firma ile ilgili geri bildirimlere ve referanslara bakabilirsiniz. Yapacağınız her bir filtreleme, sizi sorunsuz bir taşınma sürecine bir adım daha yaklaştıracaktır.

Ayrıca firmamız hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız Buraya tıklayabilirsiniz.

izmir evden eve nakliyat, evden eve nakliyat izmir, izmir evden eve taşıma, izmir evden eve taşımacılık, izmir evden eve asansörlü nakliyat, izmir evden eve asansörlü taşımacılık

izmir evden eve taşımacılık

izmir evden eve taşımacılık

Çakıroğlu Nakliyat ekibi olarak, müşterilerimizle birlikte taşımacılık işlemi için kararlaştırdığımız randevu gününde eksperlerimiz evinize gelerek yada Whatsapp ile yolladığınız resimleri inceleyerek gerekli olan incelemelerini yapar. Ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek, sahip olduğunuz eşyaların nasıl bir araç ile taşınabileceğini tespit etmek, kaç kişilik kadronun taşınma işlemi için yeterli olacağını saptamak ve evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir.

İzmir asansörlü evden eve nakliyat ile eğer karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda taşınma işlemi için bir sözleşme hazırlanarak imzalanır. Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

izmir evden eve nakliyat, evden eve nakliyat izmir, izmir evden eve taşıma, izmir evden eve taşımacılık, izmir evden eve asansörlü nakliyat, izmir evden eve asansörlü taşımacılık

izmir evden eve taşımacılık hizmetleri, Soylu Nakliyat firmasının müşterilerine sunduğu yüksek kalitede evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık ile ekonomik fiyatlandırma sayesinde,

Ambalaj malzemesi olarak “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” Avrupa’dan ithal pet graft kağıtları, kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir. Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Taşınma işlemi esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli prosedürler uygulanarak, paketleme ve ambalajlama işleminde büyük önem gözetmektedir.

izmir evden eve taşımacılık hizmetleri, Soylu Nakliyat firmasının müşterilerine sunduğu yüksek kalitede evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık ile ekonomik fiyatlandırma sayesinde, Ülkemiz’de bulunan kisi ve kurumlara taşınma konusunda ciddi kolaylık ve kalite sağlamaktadır.

Aynı zamanda müşterimiz taşınma işleminin bittiğini tam olarak belirttiği takdirde elemanlarımız işlemlerini bitirmiş oluyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her türlü işlemi gerçekleştiren personelimiz uzman olarak eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Eşyalarınızın taşınması sırasında doğabilecek hasarlarda, eğer firmamız sorumluluğunda olmuş ise, sorumluluk firmamıza aittir.

Çakıroğlu Nakliyat ekibi olarak karşılaşabileceğimiz tüm olumsuzlukları düşünerek eşyalarınız için sigorta işlemi de yapmaktayız. Müşterilerimizle görüşme esnasından, taşımacılık işlemleri tamamen bitene kadar yapılabilecek ne kadar işlem varsa gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.