egekent evden eve nakliyat, egekent evden eve, egekent evden eve nakliyat fiyatları, egekent evden eve nakliyat firması, egekent evden eve firması, egekent ucuz evden eve nakliyat,

egekent evden eve nakliyat

egekent evden eve nakliyat

egekent evden eve nakliyat hizmeti sunan Çakıroğlu Nakliyat, ücretsiz ekspertiz hizmeti taşımacılık hizmetlerinin mutlaka sunması gereken önemli hizmetlerdendir. Egekent evden eve  olarak evden eve nakliyat, ofis ve işyeri taşımacılığı, banka taşıma ve hastane taşımacılığı gibi hizmetlerde işinde uzman ekspertiz personeli sayesinde taşınacak eşyaları önceden inceler ve bir maliyet ortaya çıkarır.

Firmamız egekent evden eve nakliyat tarafından sunulan ekspertiz hizmeti ücretsizdir. Ekspertiz hizmetleri sayesinde taşınma gününden önce adresinize gelen ekspertiz elemanımız eşyaların durumunu değerlendirir ve taşınma günü kaç adet nakliye aracı, kaç adet ambalaj, kaç adet nakliye personeli gerektiğine dair ön bir nakliye süreci ortaya çıkarır ve egekent evden eve nakliyat işlemleri sırasıyla gerçekleşmeye başlamaktadır.

Güncel sosyal medya hesaplarımız olan Facebook  ve twitter hesaplarımız üzerinden firmamızı takip edebilirsiniz.

Ekspertiz faaliyetleri neticesinde taşınma günü nakliye sürecinin aksamasının önüne geçilmektedir. Egekent evden eve nakliyat öncesinde hazırlanan ücretsiz ekspertiz raporunda taşınma maliyetini ortaya çıkarmak için kullanılan kriterler aşağıda belirtilmiştir:

  • Eşyaların kapladığı yer hesaplanarak hangi boyutta tonajda araçla taşıması gerektiği ortaya çıkarılır.
  • Eşyaların hangi ambalaj malzemesiyle sarılması ve ne kadar ambalaj malzemesi kullanılacağı egekent evden eve nakliyat tarafından ortaya çıkarılır.
  • Kırılacak eşyaları sarma malzemesinin kalitesi ve kullanılacak koli ve sarma malzemesinin miktarı belirlenir.
  • Eşyalar taşınırken asansör sisteminin kurulup kurulamayacağı, kuruluyorsa nasıl bir asansör kurulması gerektiği belirlenir.
  • Eşyaların taşınma sigorta bedelleri belirlenir.
  • Eşyanın taşıma mesafesine göre eşyaların tonajı belirlenir ve tüm bu kıstaslara göre evden eve nakliyat maliyet tablosu çıkarılır.

Egekent Evden Eve Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Egekent evden eve nakliyat sigortalı nakliyat hizmetleri eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması esnasında karşılaşılabilecek tehlikelere karşı sigortalı nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Nakliye sigortası yapılması zorunlu değildir. Ancak güvenilir bir taşımacılık için mutlaka yapılması gerekmektedir.

Evden eve taşımacılık ve kurumsal taşımacılık hizmetlerinde müşterilerin ilk merak ettiği konuların başında evden eve nakliyat sigortası gelmektedir. Kişiler kendileri için hem maddi hem de manevi değere sahip eşyalarını güvenle taşıtabilmek için sigortaya ihtiyaç duymaktadır.

Firmamız tarafından yapılan sigorta hizmetleri neticesinde eşyaların taşınan araçla istenmeyen nedenlerden dolayı zayi olması halinde güvence sunmaktadır. Sigorta poliçesi firma personeli tarafından taşınma günü öncesinde evinize teslim edilmektedir.

Şehir içi nakliye sürecinde sigorta hizmetleri yapılmakla birlikte özellikle Egekent evden eve,  şehirlerarası nakliyat sürecinde çok önemli bir hal almaktadır. Sigorta hizmetleri neticesinde eşyaların herhangi bir nedenle zarara uğraması sonucunda tüm zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Egekent Ucuz Evden Eve Nakliyat

Egekent ucuz evden eve nakliyat günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte nakliye sektöründe de büyük gelişmeler yaşanmaya başlamıştır. Eşyaların güvenle ve daha kolay bir şekilde taşınabilmesi için asansörlü evden eve nakliyat sistemi kullanılmaya başlamıştır. Firmamız Egekent evden eve nakliyat uygulamasıyla yeni nesil taşımacılıkta sektörün lideri konumundadır.

Bu sayede yüksek merdivenler veya üst katlarda oturan kişilerin büyük ve hantal eşyalarının nasıl taşınacağını düşünmesine gerek kalmadı. Özellikle buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi ağır ve hantal elektronik eşyalar taşınırken çeşitli sarsılmalar nedeniyle hasar görebilmektedir. Elektronik eşyalar hassas ev eşyaları olduğu için taşınırken dikkat edilmesi gerekmektedir. egekent ucuz evden eve nakliyat sayesinde evin balkonuna dayatılan sistem sayesinde eşyalar balkondan yüklenir ve aşağıya indirilerek nakliye aracına yüklenir.

Egekent Evden Eve Nakliyat Firması

Egekent evden eve nakliyat firması sistemi kurulmadan önce firmamızın personelleri taşınma günü öncesinde evlerinize gelir ve asansörlü sistemin kurulabilmesi için ön bir keşif süreci gerçekleştirir. Eksperler tarafından binaya olan mesafe ve açılar değerlendirildikten sonra asansörlü nakliyat sistemin kurulumu için gerekli süreci başlatır. Egekent evden eve nakliyat firması  asansörlü sistem için ek bir ücret talep edilmemektedir. Nakliye hizmeti içerisinde sunulan asansörlü taşımacılık sisteminde herhangi bir işçi çalışması söz konusu olmadığından dolayı ek bir maliyete neden olmayan bir uygulamadır.

Egekent Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Egekent evden eve nakliyat fiyatları konusunda farklılıklar oluşabilir. Egekent evden eve nakliyat firmamız piyasanın altında teklif vermektedir. Egekent evden eve nakliyat fiyatları, eşyaların boyutuna göre ve taşınacak bölgeye göre farklılık gösterebilir.

egekent evden eve nakliyat, egekent evden eve, egekent evden eve nakliyat fiyatları, egekent evden eve nakliyat firması, egekent evden eve firması, egekent ucuz evden eve nakliyat,

Egekent evden eve olarak evden eve nakliyat, ofis ve işyeri taşımacılığı, banka taşıma ve hastane taşımacılığı gibi hizmetlerde işinde uzman ekspertiz personeli sayesinde taşınacak eşyaları önceden inceler ve bir maliyet ortaya çıkarır.

Asansörlü sistemin kurulabilmesi için caddeye veya otoparka bakan bir balkonun bulunması yeterlidir. Ardından tüm eşyalar egekent evden eve nakliyat kontrolünde sepetine dikkatli bir şekilde yerleştirilerek araca yüklenir.

Egekent evden eve nakliyat sistemi taşıma sürecinin kısalmasını sağlarken minimum hasarla eşyaları taşıma imkanı sunmaktadır. Asansör sepetine yerleştirilen eşyalar yere değmeden direk nakliye aracına yüklendiğinden dolayı eşyalarınıza zarar vermeden taşımak temel prensiptir. Egekent evden eve nakliyat fiyatları olarak en uygun ve kaliteli hizmeti Çakıroğlu Nakliyat ile alabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir