konak evden eve nakliyat

konak evden eve nakliyat, konak evden eve nakliye, konak evden eve asansörlü nakliyat, konak evden eve taşımacılık, konak nakliyat

konak evden eve nakliyat

Konak Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmarıyla görüşürken fiyat dan önce belge ,sorunuz,büronuz varmı onu sorunuz içinize yatar sa nakliyat fiyatlarını sorunuz çünkü evden eve nakliyeciyim diyen bir çok firma müşterileri av olarak görmektedir.

Çakıroğlu Nakliyat İzmir’in öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Müşterilerine sunduğu özel hizmetleri ile nekadar özenli bir çalışma yürüttüğünü kanıtlamıştır  (Her eşya sahibi için değerlidir) anlayışı ile yaklaşmayı esas almaktadır.

Korsan firmalar denetlenmediği gibi İzmir gibi bir metropol şehirde içler acısı bir durumdur bu bilgiyi Konak Nakliye müşterilerine aktarmak yetkililer yerine biz işini temiz yapan firmalara düşmüştü.

Nakliyat meslegini kendimize meslek edinmişiz bi bakıyorusunuz korsan bi firma sizin yıllarca emek verdiğiniz iş sektörünü baltalamaktadır .

İnternette bulduğunuz her nakliyeci Konak evden eve nakliyeci değildir yeri yurdu olmayan bi web sitesi yapan nakliyeciyim diye ortalarda dolanmaktadır  firmamız bu korsan yeri yurdu olmayan nakliye sitelerini google bildirmektedir ki müşteriyi av olarak gören kişiler emellerine ulaşamasın.

konak evden eve nakliyat, konak evden eve nakliye, konak evden eve asansörlü nakliyat, konak evden eve taşımacılık, konak nakliyat

Konak Evden Eve Nakliyat yaparken en önemli husus paketleme eğitimi almış elemandır paketleme işi en dikkat edilmesi konudur ve firmamız kalite elemean kadrosuyla paketleme hiç bu kadar kolay ve güvenilir olmamıştı

Konak Evden Eve Nakliyat yaparken en önemli husus paketleme eğitimi almış elemandır paketleme işi en dikkat edilmesi konudur ve firmamız kalite elemean kadrosuyla paketleme hiç bu kadar kolay ve güvenilir olmamıştı. Ev eşyasında mobilya, beyaz,eşya,ve diğer her malzemenin ayrı ayrı ambalaj malzemesi vardir. Şehirler Arası Nakliyat yapılırken mutlaka işi bilen kişiler tarafından ambalaj ve sarma işlemi yapılması gerekir.

Ambalajlama işlemi nasıl yapılmaktadır.

Eşya taşıma çok dikkat isteyen bir iştir. Paketleme yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif edablarda karton variller kullanılmaktadır. kristal ve cam eşyalar için yüksek karton variller , yatak ve şilteler için özel hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yükses boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (banlonlu)  naylon, kraf kagıtı ( üçkat) tırtıklı kağıt, antika eşyalar içinde özel bir paketleme  yapılmaktadır.

K3 Yetki Belgesi Nedir ?

Firmamız Konak Evden Eve Nakliyat sektörüne uzun yıllardır hizmet vermektedir. Türkiye şartların da yasaların değişmesiyle evden eve nakliyat yapan nakliyecilere K3 yetki belgesi alma zorunluğu gelmiştir. Yetki belgesi almayan firmalar ulaştırma bakanliğı gözün de korsan firma sayılmaktadır. Korsan firmalar eşya taşımada bi korkusu olmadığı için müşterisini üzmekte ve sorumluluk almamaktadır. Çakıroğlu Nakliye müşterileri mutlaka eşya taşıttıracağı firmanın k3 yetki belgesi olup olmamasına dikkat etmesi gerekir.

Çakıroğlu Nakliyat nakliye başlama dan önce ilk önce beyaz eşyalarınızın sökümü yapılır her hangi bi darbesi varsa taşınmadan önce ustamız müşteriye darbeleri gösterir bulaşık makinası, çamaşır makinası, buzdolabı, fırınlı ocak bu malzemler sökülür gerekli ambalajı yapılır etlik nakliye elemanı yeni evinizde bunların gerekli bağlantılarını yaparak aktif hale getirir.

Mobilyalar Nasıl Taşınır

Şirketimiz Konak Asansörlü Nakliyat taşıma yaparken yatak odası takımınız çoçuk odası takımlarınız gerekli marongoz ustalarımız tarafın dan sökülerek gerekli ambalajı yapılır ve yeni evnizde hangi odaya kurulmasını istiyorsanız sorunsuz bi şekilde montaj işlemleri yapılır. Çok taşınan ve sökülen mobilyalarda ister istemez firmamız tarafın dan olmayan nedenler den bazen düzen tutmaya bilir. Buda tamamen mobilyadan kaynaklanan sorundur ve etlik nakliye elemanı size taşınma yapılırken sökmeden bu hataları gösterir.

Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılır

Konak Nakliyat olarak şehirler arası nakliyat hizmetini türkiyenin 81 vilayetine önce den sözleşmeli olarak yapmaktayız. Şehirler arası nakliyat hizmetimizden yararlanmak için firmamız la irtibata geçtikten sonra evinize expertizi göndermekteyiz. hadımköy nakliye elemanı evinize gelerek eşyanın ebatını kalitesini tespit yaparak kullanılacak araç malzeme tesbiti sonucu size uygun fiyat vererek sözleşmeli şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Nakliyat Sigortası Nedir 

Firmamız İzmir evden eve nakliye, sigortalı nakliyat kapsamını mutlaka güvenilir nakliyat müşterilerine bildirmektedir. Nakliyat sigortası şehirlerarası nakliyat yaparken yolda kaza yanma veya komyonun çalınması durumda 2 günlük yaptıralan nakliye sigortası poliçesi devreye girer. Bazı nakliyeciler sigortalı nakliyat diyerek sanki taşımada tüm evdeki hasar gören eşyaları sigorta şirketi karşilıyormus gibi yaparak Konak Evden Eve Nakliyat müşterilerini yanıltmaktadır. Nakliye sigortası sadece uzun yolda geçerli resmi belgedir.