sarnıç evden eve nakliyat

sarnıç evden eve nakliyat

sarnıç evden eve nakliyat

sarnıç evden eve nakliyat, sarnıç evden eve, sarnıç evden eve asansörlü nakliyat, sarnıç evden eve taşımacılık

sarnıç evden eve nakliyat,İşimizi kurduğumuz ilk günden bu güne kadar İzmir’ de sürekli çalıştığımız müşterilerimiz oldu. Bizim için müşteri memnuniyeti en önemli faktördür ve kazancımızdan önce gelir

İşimizi kurduğumuz ilk günden bu güne kadar İzmir’ de sürekli çalıştığımız müşterilerimiz oldu. Bizim için müşteri memnuniyeti en önemli faktördür ve kazancımızdan önce gelir. Profesyonel eğitimli ve deneyimli ekibimizle garantili nakliyat ve taşımacılık bizden sorulur. Gerek taşınma öncesi ve sonrası aşamalarda gerekse de taşınma anında farkımız hemen göze çarpmaktadır. İzmir’in tüm ilçelerine nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Çakıroğlu Evden Eve Nakliyat ekibimiz sürekli maaşlı çalışanlarımızdan oluşmaktadır. Nakliyat araçlarımız kendimize ait olup Şoför, Hamal, Mobilya Montaj elemanı, tekniker gibi personel kadromuz olduğundan ek maliyet yaratacak maliyetlerimiz yoktur. Diğer nakliyat firmalarına nazaran daha avantajlı ve uygun fiyata çalışmaktayız.

Nakliyat ve Ev Taşımacılığının Maliyeti ne kadardır?

1- Sarnıç Evden Eve Nakliyat işinde ortalama bir dairenin taşınacağını varsayalım; Ev eşyalarının taşınması için bir kamyon + Şoför + Araç için de yakıt gereklidir.

2- Bunun yanında taşıma işlemini gerçekleştirecek 5 eleman için ek ödemeler gerekli olacaktır.

3- Taşıma esnasında eşyaların paketlenmesi ve çizilmesini önleyici tedbirler hesaplanırsa Battaniye, Ambalaj malzemeleri gibi.. Bunun için de ödeme ayırmak gerekir.

Sarnıç Evden Eve Nakliyat alanında en profesyonel ekiple çalışmak isterseniz arayın. Görüşmek dileğiyle.