altındağ evden eve nakliyat& profesyonel taşımacılık. İzmir’in en çok sevilen semtlerinden birisi olan altındağ birçok insan her yıl taşınmak …

İzmir Evden Eve Nakliyat Şirketi

Uzman Ekiplerle Ev Taşıyoruz

İzmir Evden Eve Nakliyat Şirketi

Unutmayın ki izmir evden eve nakliyat şirketi, taşınırken en önemli konulardan biri çalışan personelin işte anlaması, tecrübeli, güvenilir olması hususudur. Ayrıca, mobilya montaj işlerinde çalışan marangozların eli işe yatkın olması vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Eve girerken ekip şefi iyi bir planlama ile düzenli taşımanın idareciliğini iyi yapmalıdır. Çocuk odası, yatak odası, salonda olan tüm mobilyaların sistemli şekilde sökülüp paketlenmesi yapılır. Eşyanın taşınacağı binaya asansör sistemi kuruluyorsa, teleskopik ya da kurmalı asansör ile eşya sağa sola çarpmadan araca indirilir.

Evden eve Nakliyat İzmir Paketleme Hizmetini Nasıl Gerçekleştirmekte?

Özel yetiştirilmiş ekipler ile çalışmak her zaman İzmir evden eve nakliyat şirketi için bir avantaj olmuştur. Bununda en çok belli olduğu yeri ise, eşyanın araca yerleştirme yeridir. Özellikle evden eve taşıma işlerinde eşyanın zarar gördüğü yer % 75 oranıyla kamyonun kasasıdır. Hasarın oluşması engellenecek biçimde aralarına strafor, köpük konularak koruma altında taşınması sağlanır.+

evden eve nakliyat şirketi, evden eve nakliyat şirketleri, izmir evden eve nakliyat şirketi

Unutmayın ki izmir evden eve nakliyat şirketi, taşınırken en önemli konulardan biri çalışan personelin işte anlaması, tecrübeli, güvenilir olması hususudur. Ayrıca, mobilya montaj işlerinde çalışan marangozların eli işe yatkın olması vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Şirketi Çalışan Ekipleri Nasıl Belirliyor?

İnşaat çalışmış amale, un çuvalı taşıyan hamal, demir ya da çimento taşıyan ekiplerle evden eve eşya taşıma hizmeti yapılmaz. Hayalinizdeki arzuladığınız en iyi ev nakliyesi ile size hasret duyduğunuz nakliye hizmetini size özel taşıma avantajları ile birlikte veriyoruz.

Belirli eğitimlerden, deneme sürecinden geçerek, tecrübe sahibi olan uzman ekiplerle adresinize geliyoruz. Sektörü iyice incelediğiniz zaman, işinde uzman ve güvenilir ekiplerin bizimle çalıştığını göreceksiniz. Bu işlerde başta profesyonel marangoz olmak üzere; iyi bir stok elemanı ile eşya kamyona düzenli yüklenerek hasarsız taşınıyor.

Evden eve Asansörlü Ev Taşımayla Hasarsız Taşının

Son yılların moda sistemi asansörlü nakliyat ile herkes sorunsuz, mutlu bir şekilde taşınması sağlanıyor. Bu hizmet ile sektörümüz yeni bir ivme yakaladı. Birçok alanda oluşan sorun, aksaklıklar, buna bağlı ek maliyetler kökünden çözülmüş oldu. Yurt dışından ithal asansör sistemleri ile yüksek katlarda bulunan ya da dar merdiven boşluğu olan apartmanlarda eşyanın çizilmeden, zarar görmeden taşınması dışında, daha ekonomik olarak kısa sürede işin tamamlanması sağlanmıştır.

Taşımacılık Konusunda Sık Sorulan Sorular

Soru 1: İzmir Evden Eve Nakliyat Şirketi fiyatlarını belirlen en önemli etken nelerdir?

Cevap 1: Nakliye şirketimiz ev taşımacılık ücretlerini belirlerken öncelikle taşıma mesafesi, eşya miktarını, kullanılan taşıma asansörünün özelliği, paketleme malzemesi, eşyanızın azlık, çokluk oranını baz alır.

Soru 2: Şehirler arası nakliyat ile şehir içi ev taşıma işi arasındaki fark nedir?

Cevap 2: İl il  her yere farklı bir gider hesaplaması yapılır. Eşyanın alınacağı yerden gideceği yere kadar olan uzaklığı fiyatı belirler. Şehir içinde eşyanın taşınmasında bu etki etmez. Sadece kullanılan mazot, işçinin çalıştığı gün sayısı ve yol harcırahı etkili olur.

Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat Tavsiye

İzmir Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan Evden Eve Nakliyat Şirketi uzman kadrosu, tecrübesi ve yüksek kalite anlayışıyla sizlere en iyi hizmeti sunmayı her zaman amaç edinmiştir. Bu işi profesyonel bir hizmet haline gelmesindeki en önemli faktör olan taşınma işleminin zorluğu günümüz koşul ve teknolojileriyle biz İzmir Evden Eve Nakliyat Şirketleri için farklı ihtiyaç ve gereksinimler doğurmuştur. Yapıların yüksek katlı, merdiven boşluklarının küçük olması gibi nedenler taşınma esnasında yük asansörlerinin kullanımını zorunlu kılmaktadır. Evden Eve Nakliyat; eşyalarınızın bu gibi zorluklar karşısında hasar görmesini ve zarar almasını önler, aynı zamanda maliyetten de size kazanç sağlar.

Kaliteli Taşıma Hizmeti için Çakıroğlu Nakliyat ile Tanışın..

Çekirdek kadromuz ile Türkiye’nin, İzmir halkının ihtiyaç duyduğu güvenli taşımayı gerçekleştiriyoruz. Tamamı firmamızın olan kamyonlar, taşıma asansörleri, sarma malzemelerimiz ile hızlı bir şekilde evden eve eşya taşıma yapıyoruz. Ayrıca, Türkiye’de ilk defa mobil asansör ile sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan tek kurumsal nakliye firmasıyız.

Koli aramak, asansör bulmak, eleman derdine düşmek ya da eşyayı taşıyacak kamyon aramaya son verin. İzmir içi taşıma işlerinizde İzmir evden eve nakliyat şirketi ile toplaması içerisinde olan ful sigortalı ev taşıyın. Elleriniz hiç bir eşyaya değmeden güvenli olarak istediğiniz her yere uzman marangozlar, usta taşıyıcılar ile ev eşyalarınız gönderilsin.

  İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Farklı Olma Sebepleri

Her yiğidin yoğurdu farklı yediği gibi; nakliye hizmeti sunan Evden Eve Nakliyat şirketi çalışma şekli çok farklıdır. Hizmet sektöründe sabit bir ücret olmaz. Çünkü, çalışan ekibin tecrübesi, modern taşıma takımlarının, sigortalı nakliye yapılması ve aşağıda yazılı bir çok sebep den dolayı nakliye fiyatları farklıdır:

 1. Nitelikli taşıma
 2. Üstün hizmet sunması
 3. Düzenli çalışması
 4. Uzman bir takım ile çalışması
 5. Son model araçlar ile eşyanı aktarılması
 6. Temiz paketleme gereçleri kullanması
 7. Asansörlü nakliye ile modern nakliyecilik yapması

Kurumsal Nakliye Bulmanın Yolları

İzmir evden eve nakliyat şirketleri arasında en iyi ev taşıma firmasını bulmak artık kolay:

 • Tanınmış,
 • Misyon sahibi,
 • Temiz iş yapan,
 • Kurumsal,
 • İş takip sistemi olan,
 • Hijyende Avrupa standartlarına uygun olan,

Avrupa’da, tüm Dünya ülkelerini daha kaliteli taşıma hizmeti sunabilmek için yakından takip ediyoruz. Tutarlı adımlar ile ilerleyerek, itinalı, temiz bir şekilde çalışma sürdürüyoruz. Yenilen  tüm ekipmanlarımızın daha önce denendiği, büyük bir müşteri memnuniyetinin eseri olduğunu bilmeniz gerekir. Özellikle asansörlü nakliyat hizmetimiz ile hasarsız, çiziksiz, lekesiz, nokta hasarsız ev taşındığını hepiniz iyi biliyorsunuz. İzmir evden eve nakliyat şirketi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim+90 545 851 2831 Siraç Çakır

 

altındağ nakliyat ,altıdağ evden eve nakliye ,altındağ evden eve nakliyat fiyatları, altındağ evden eve nakliyat, altındağ asansörlü nakliyat,

altındağ evden eve nakliyat

altındağ evden eve nakliyat

Altındağ evden eve nakliyat için, öncelikle nakliye firmaları ile görüşüp kendinize en uygun hizmeti ve en uygun fiyatı belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında firmanın ekspertizini evinize davet ederek fiyat teklifi almanızda fayda vardır.

İzmir’in büyükşehirlerimizden olma sebebi ile birçok memur, öğrenci ve iş adamı tarafından belirli yıllar ve belirli dönemlerde İzmir’de bulunan birçok insan vardır. İzmir’de taşımacılık işlemi uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. İnsanların yoğun iş temposu ve taşınmayı bir problem olarak görmelerinin sonucuyla ortaya çıkan taşıma işlemi evden eve nakliyat firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Evden eve nakliyat firmaları eşyalarınızın benzeriyle kutulanması ve kutuların içine yerleştirilirken uygun paketler ile sarılıp kırılmasının ya da zarar görmesinin önüne geçilmesini sağlarlar.

Altındağ Evden Eve Nakliyat Ekspertiz

Altındağ evden eve nakliyat işleminden önce evinize alanında uzman bir kişinin gelerek eşyalarınızı incelemesi sonucunda hangi paketlerle paketleme işlemi gerçekleşeceğine karar vermesine yardımcı olmaktadır. Boyut olarak taşıma yapacak olan kamyonun evinizin eşyalarını taşımakta yeterli olacağını belirlemesi ve kaç kişilik bir ekiple eşyalarınızın paketlenmesi, araca yerleştirilmesi ve ulaştırılacağı adreste eve taşıma sürecini kaç kişinin gerçekleştireceğine karar vermek üzere evinize gelen uzman kişidir. Altındağ evden eve nakliyat olmadan önce size bir fiyat teklifi sunmakta ve bu fiyatının beraber değerlendirilmesi yapılmaktadır.

Altındağ Ev Taşıma Esnasında Paketleme İşlemi

Evinizdeki eşyaların uygun paketleme teknikleriyle ambalajlanması ve benzer diğer eşyalar ile birlikte kutulara düzgünce yerleştirilmesi sonucunda eşyalarınızın herhangi bir zarar görmeden evden eve nakliyatının gerçekleştirilmesine yarayan işlemdir. Uzman kişiler tarafından yapıldığında eşyalarınızın göreceği zararı en aza indirger ve taşıma sırasında alacağı darbelere veya sarsıntılara karşı eşyalarınızı koruyan unsurlardan biri olmaktadır.

 altındağ nakliyat ,altıdağ evden eve nakliye ,altındağ evden eve nakliyat fiyatları, altındağ evden eve nakliyat, altındağ asansörlü nakliyat,

Altındağ evden eve nakliyat işleminden önce evinize alanında uzman bir kişinin gelerek eşyalarınızı incelemesi sonucunda hangi paketlerle paketleme işlemi gerçekleşeceğine karar vermesine yardımcı olmaktadır.

Altındağ Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

Altındağ evden eve nakliyat fiyatları firmalara göre değişebilmektedir fakat , Çakıroğlu Nakliyat arasında hangi hizmeti istediğinizi ve hangi firma ile çalışmak istediğinize karar vermeden önce, elinizde bulunan birkaç altındağ evden eve nakliyat firmasıyla görüşmeniz ve fiyat konusunda size oldukça yardımcı olacaktır. Evden eve  taşımacılık hizmetinin fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında eşyalarınızın çokluğu, eşyaların nereden nereye taşınacağı ve taşıma işlemini kaç kişinin gerçekleştireceğiyle, taşıma işlemi sırasında asansörün kullanılıp kullanılmayacağı belirlemektedir. Altındağ evden eve nakliyat konusunda paketleme işlemini kendiniz yaparsınız gelen ekip sadece taşıma işlemini gerçekleştireceği için fiyat konusunda size kolaylık sağlayarak bütçenize uygun bir fiyat verecektir.

Güncel sosyal medya hesaplarımız olan Facebook  ve twitter hesaplarımız üzerinden firmamızı takip edebilirsiniz veya

Altındağ Ev Taşıma Montaj ve Demontaj İşlemleri

Evinizdeki eşyaların montajının sökülmesiyle ilgilenen uzman ekiplerimiz eşyalarınızın yeni adresinde montajını ve yerleştirilmesini gerçekleştirmektedirler. Uzman ekipler tarafından uygulanan bu işlemler sırasında eşyalarını hasar görmez ve doğru bir şekilde sökülüp takıldığı için herhangi bir sorun ile karşılaşma riskiniz en aza indirmektedirler. Montaj ve demontaj işlemleri sırasında uzman olan bu ekibin en kolay ve rahat bir şekilde taşımaya uygun olarak araca yüklenerek hizmet vermektedir.

Altındağ Evden Eve Nakliyat Sigortası

Altındağ evden eve sigortalı nakliyat zorunlu bir hizmet olmadığı için müşterinin isteği doğrultusunda belli bir ücret karşılığında hazırlanan evden eve nakliyat sigortası poliçesi ile müşterinin eşyalarını tüm dikkat ve özene rağmen oluşabilecek hasarlara karşı firmanın bu hasarları karşılayacağına dair verdiği söz hükmüne geçer. Zorunlu olmadığı için yalnızca müşterinin talebi doğrultusunda yapılabilmekte ve teminat olarak eşyalarınıza gelen herhangi bir zararda bunu karşılayabilmektedirler.

Altındağ Evden Eve Nakliyat Nedir?

Altındağ evden eve nakliyat firmalarının birçoğunda bulunan nakliyat asansörlü taşımacılığı fiyatın içine dâhil edilmektedir. Ancak bazı altındağ evden eve nakliyat firmaları kendi bünyelerinde asansörlü taşımacılık işlemini bulundurmadıkları için kendi bünyelerinde dışındaki firmalardan asansörlerin kiralanması durumunda yardım alarak fiyata ek ücret olarak yansımaktadır. Bu nedenle evden eve nakliye firması seçilirken, nakliyat firmasının bünyesinde asansör olup olmadığı araştırılmalıdır. Altındağ evden eve  fiyatları işlemi, dışarıdan on üçüncü kata kadar her ev veya daire için uygulanabilen bir işlemdir. Evden eve nakliyat elemanlarının işlerini hızlandırması ve eşyaların en az hasar görmesini sağladığı için hem müşteriler tarafından hem de Altındağ evden eve nakliyat hamalları tarafından tercih edilmektedir.

Altındağ Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Altındağ evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomik ve detaylı olan taşıma işlemini kolaylaştırır ve hızlandırarak işlemin bitmesini sağlamaktadır. Apartmanda asansör bulunmaması ya da apartmanın asansörünün taşıma işlemi için kullanılamaması durumunda taşıma işlemini hızlandırıcı ve kolaylaştırıcı bir unsur olan asansörlü taşımacılık özellikle yüksek apartmanlı yerlerde kullanılmaya başlanmıştır. Günümüz teknolojisinde Altındağ evden eve nakliyat için asansörlü taşıma işlemi sık olarak kullanılır ve tercih edilerek en iyi hizmeti sunmayı gerçekleştirir.