izmir evden eve nakliye & profesyonel taşımacılık. İzmir’in en çok sevilen semtlerinden birisi olan izmir birçok insan her yıl taşınmak …

İzmir Evden Eve Depolama

İzmir Evden Eve Depolama

İzmir evden eve depolama konuısunda firmamız cakiroglunakliyat tarafından hazırlanmış bu makaleyi sizler ve sizlerin isteklerini karşılamak için yazdık. Firmamızın nakliyat ve izmirde yılların vermiş olduğu tecrübesiyle devam etmiş olduğu nakliyat sektöründe firmalar arasında en iyi konumda olmasının sebepleri vardır. Firmamız izmir evden eve depolama konusun’dada son dönemde çok tutuldu ve depolama hizmetinde  yine ön sıralarda yerini aldı. Firmamız cakiroglunakliyat 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 evleri depolayarak sizlere hizmet vermektedir. Fiyatları hakkında bilgi alabilmek için iletişime geçmenizi ısrarla rica ediyoruz. Firmamızla iletişime geçebilmek için Buraya tıklamanız yeterlidir.

Firmamız cakiroglunakliyat 40 yıldan fazla süregelen tecrübesi ile bugunlere gelmiş ve sektörün’de öncü bir firmadır. Firmamızın en büyük referansı şeffaflığı ve mutlu müşterisidir. Firmamız izmir,buca,bornova,gaziemir,karşıyaka,bayraklı,alsancak,konak ve diğer tüm ilçelerinde son derece yüksek teknoloji ekipmanlarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Firmamızın nakliyat sektöründe hızla öne çıkmasının diğer sebeplerinden biriside teknolojiye sağladığı uyumdur. Firmamız teknolojiden asla geri kalmamış ve son teknoloji ekipmanlarla yola çıkmıştır. Firmamızın en büyük amacıda zaten sizlere hızlı ve güvenilir hizmeti sonuna kadar verebilmektedir. Kimseyi mağdur etmemek ve gülen müşteri portföyünü arttırmaktır. İzmir evden eve depolama konusunda son zamanlarda popülerliğini koruyan firmamız sizler için yeni kampanyalarla geliyor.

Cakiroglunakliyat Kimdir?

Profesyonel eşya taşıma sistemiyle çalışma hayatına başladığımız doksanlı yıllardan bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler bizi müşteri odaklı çözümler üretmeye teşvik etti.

Geride bıraktığımız 20 yılın her bir günü şirketimize ayrı ayrı değerler kattı. Bugün Çakıroğlu Nakliyat başarıya odaklanmış, kaliteli hizmetten başka bir alternatif düşünmeyen, çevreye ve insana saygılı, Türk insanının yaşam kalitesini yükseltmek için çalışan; güven, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirmeyi amaç edinen, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir yapılanma ile çalışıyor ve hizmet veriyorsa; bunda Çakıroğlu Nakliyat ailesinin her çalışanının büyük emeği vardır. Çakıroğlu Nakliyat hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar müşteri desteğiyle yapmış olduğu yeniliklerle taşmacılık sektöründe daima örnek ve öncü firma olarak anılmıştır.

Temeli insana saygı olan, taşıma ve depolama sektörünün teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlayarak, Türkiye’nin yapı taşlarından biri olmak ve hayatı kolaylaştırmak için çalışmak; ülkemizin taşıma sektöründe önde gelen firmalarından biri olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizi yurt dışında ve yurt içinde başarılı bir şekilde temsil edebilen, beklentilere cevap verebilecek hizmet hedefini ilke edinen, başarıyla temsil etmeye çalışan bir firma olmak ve sürekli büyümeyi hedef almak Çakıroğlu Nakliyat’ın geniş çaplı vizyonunu oluşturmaktadır.

Taşıma ve depolama sektöründe ulusal ve uluslararası platformda marka olabilmek; sahip olunan teknik bilgiyi kurumsal değerler ve yaratıcılıkla eşleştirip gerçekleştirilen her hizmette üstün başarı sağlamak; çalışanlarımızı sürekli eğiterek, faaliyet alanımızın ve çağın gerektirdiği yenilikleri uygulamada öncü olabilmek; çağdaş yönetim uygulamaları ile toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde aktif bir şekilde benimsetebilmek ve sektörel gelişime katkıda bulunmak Çakıroğlu Nakliyat’ın misyonunu oluşturmaktadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmir evden eve nakliyat firmaları arasındaki popülerliğini koruyan firmamız sigortalı ve güvenli hizmet vererek tüm müşterilerinden tam not almayı başarmıştır. Ancak nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken bazı yollardan sizlere bahsetmek istiyoruz. Bir nakliyat firması seçilmeden önce firmanın araştırmalı çok sağlam ve dikkatli yapılmalıdır. Her nakliyat firması malesef sizler için iyi şeyler yapmaz. Firmanın sağlıklı olup olmadığını sitelerine bakarak orjinalliğinin ne kadar ön planda olduğunu sorgulamalısınız. Firmanın en büyük dikkat çeken noktası ise internet ortamında bulunan şikayet yorumları ve tavsiye forumlardan aldığı geri bildirimlerdir. Firmanın geri bildirimleri sizler için çok önemlidir bunları göz önüne alıp dikkat etmeniz gerekmektedir. İzmir Evden eve depolama konusunda ise firmamız son zamanlarda yaptığı hizmetler ile kendinden sıkça bahsetmektedir.

Nakliyat Sektöründe Bilinmeyenler

Nakliyat sektöründe bilinmeyenler konusunda bazı firmaların sizleri dolandırmak ve kandırmak adına yaptığı hareketlerden bahsedeceğiz. Kimi firmalar sizlere fiyat teklifi bulunur ve sizde bu fiyatı uygun görüp kabul edebilrisiniz. Bu genellikle bir hiledir. Sizlere 500 lira teklif ediğ iş sonuna yaklaştığınızda cebinizden çıkan para 1000 lira olursa şaşırmayın. Bazı nakliyat firmaları bu olayları gerçekleştiriyor. İkinci bir problem ise asansörlü nakliyat konusundadır. Sizlere asansörlü nakliyat hizmeti verdiğini belirtip adresinize kendi aracı değil başka bir yerden kiraladığı araçlarla gerelek sizleri zor durumda bırakabilir. Eşyalarınızı tahmin etmeden görmeden getirdikleri araçlara eşyalarınız sığmayabilir. Bu tarz durumları nakliyat işinde yaşayan bir çok mağdur insan vardır. Bunları yaşamamak için firmalarla en başta görüşüp belkide bir exper istemelisiniz. Eşyanız çok fazlaysa kesinlike nakliyatçıların bu eşyaları görmelerini isteyebilrisiniz.

İzmir Evden Eve Taşımacılık

İzmir Evden Eve Taşımacılık hakkında sizlere sunduğumuz hizmetler saymakla bitmiyor. Firmamız taşımacılık konusunda son derece tecrübeli ve sektöründe lider konumlarda yer almaktadır. Referanslarımızın bizlere dönüşleri ve mutlu ettiğimiz müşterilerden dönen referanslar yolumuzda hızla ilerlememizi sağlamaktadır. Firmamızın en önem verdiği eşyanız eşyamızdır sloganıyla devam ettiği bu yolda sizleri mağdur etmeden %100 şeffaf olarak deevam etmektedir. İzmir Evden Eve Taşımacılık konusunda sizler için hazırladığımız kampanyalar her sene içinde aktif olarak tarafınıza bildirilir. Firmamızın yaptığı tüm gelişmelerden her zaman haberdar olabilirsiniz. Web sayfamızı aktif olarak kullanabilir nakliyat ile ilgili tüm haberleri görebilrisiniz. Cakiroglunakliyat firması izmir’de tüm nakliyat firmaları arasında bilindik konumda olmasına rağmen şeffaflığı ile her zaman kendinden ödün vermemiştir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmir evden eve nakliyat fiyatları firmadan firmaya değişiklikler gösterebilir. Firmamızın fiyat politikası her zaman aynıdır ve asla farklı olmaz. Nakliyat fiyatlarını evin büyüklüğü 1+1 veya 2+1 gibi büyüklüklerle ölçülmesinden hariç birde nakliyatın gerçekleşeceği bölge ve yolun uzaklığı çalışan elemanlar vb etkenler fiyat belirlemede tümünü etkilemektedir. Ancak bazı firmalar ilk başta verdiği fiyatın üstüne çıkabilir. Bazı bahaneleri ekleyerek sizlerden biraz daha fazla para alabilmek adına bu yola başvurabilirler. Böyle bir durumla karşılaşmamak için fiyat sözleşmesi ve sigorta yapmanız kesinlikle tavsiye edilmektedir. Firmaların en çok yaptığı hilelerden biriside sizlere telefonda farklı fiyat verip adrese geldiklerinde fiyatı arttırabiliyor olmalıdır. Bu durumların yaşanmasının sebebi bulduğunuz firmaların orjinal olmaması yeterli seviyede olmamaları ve farklı heveslerle bu işleri gerçekleştirmelidir. İyi bir nakliyat firması her zaman şeffaf kararcı ve belirleyicidir.

Nakliyat Nedir?

Nakliyat nedir? günümüz koşullarında insanların yoğun koşuşturma ve iş hayatından dolayı oturdukları adreslerinden tahin olmaları. Ve ya genişleyen ve büyüyen bir ailenin artık kendi evlerine sığmaması. Ailenin artık farklı bir eve taşınmak istemesi gibi her türlü faktörlerin sonucunda doğan eşyalarının bir kamyon veya büyük araçlar vasıtası ile yeni adreslerine götürülüp yeni adreslerine disiplinli ve düzgün bir şekilde indirilip yerleştirilmesidir. Gerektiği durumlarda eşya yerleşimini’de nakliyat firması yapabilir. Firmalarla anlaşmanız durumunda bu sorularıda kendilerine yöneltebilir eşya yerleştirme konusunda sizlere yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca nakliyat firmaları yanlarında marangoz bulundurabilirler kesilecek sığmayacak eşyalara yardımcı olmak amacıyla marangozlar’da bu ufak görevleri hızlıca sizler için halledecektir. Nakliyatın en kısa ve açıklayıcı anlamı ise bir evden başka bir eve düzgün ve yasal yollarla taşınması ve yeni ev ve adrese indirmektir.

Nakliyat Hakkında Bilinmeyenler

Nakliyat hakkında bilinmeyenler. Nakliyat hizmeti ülkemizde çok geniş ve hızla ilerleyen bir sektör konumuna gelmiştir. Günümüz’de binlerce nakliyat firması vardır. Bu firmaların arasında çok büyük bir rekabet söz konusudur. Her firma başka firmalardan esinlenerek farklı fiyat yollarına başvurabilir. Kimi firma eşya taşıma konusunda iyidir kimisi ise eşya depolama konusunda çok iyidir. Ancak her hizmeti %100 ve sorunsuz şekilde veren nakliyat firmaları her zaman en iyi konumda ve en başarılı firmalardır. Bazı firmalar sigortasız iş yaparak kendi isimlerine leke sürmektedir.

İzmir Evden Eve Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İzmir Evden Eve Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İzmir Evden Eve Asansörlü Nakliyat Fiyatları konusunda sizler için yazdığımız bu yazıda bir kaç önemli noktadan bahsetmek istiyoruz. Asansörlü nakliyat hizmeti genellikle tüm nakliyat firmalarında günümüzde yer almakta. Ancak burada önemli olan firmanın asansör kullanması değil. Firmanın nasıl bir geçmişi olduğudur. Nakliyat hizmeti alınacağı zaman iş yapılacak firmaları iyi araştırmak gerekir. Eğer bunlara uyulmazssa çok baş ağırısı çekilir. Nakliyat hizmeti arayan insa”nların en çok yaptığı hatalardan biri araştırmadan iş kabul etmektir.İzmir Evden eve asansörlü nakliyat fiyatları ise günümüzde standart ve çoğu nakliyat firmasının fiyatlarıyla aynıdır.

İzmir Evden Eve Asansörlü Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

İzmir Evden Eve Asansörlü Nakliyat fiyatları dairenin kaçıncı katta olduğundan eşyaların boyutlarına kadar değişebilir. Bu fiyat politikalarını firmalar kendi istedikleri gibi ayarlayabilir. A firması 300 derken B firması 100 Diyebilir. Firmaların fiyat politikaları birbirine uymuyor olabilir. Buda firmaların arasındaki rekabeti ortaya çıkarmaktadır. Ancak izmir evden eve asansörlü nakliyat fiyatları konusunda sizlere tavsiyemiz www.cakiroglunakliyat.com.tr adresidir. En güncel ekipmanlarla en uygun fiyatlarla eşyalarınızı kendi eşyaları gibi güvenle taşımaktadırlar.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firması Tavsiyeleri

Bir nakliyat firması ile iş yapılacaksa öncelikle firma internet üzerinden iyice araştırılmalıdır. Firmalara ait web  siteleri kontrol edilmelidir. Çalışmak istediğiniz firmanın ne kadar orjinal olduğuna bakmalısınız. Firmanın ne kadar iyi yorumu var veya ne kadar kötü yorumu var bunları bulmalısınız. Belkide iş yapacağınız firmanın geri dönüşleri çok kötü inanılmaz hatalar yaparak insanların zamanından çalmış olabilir ancak siz bunu bilmeden işi alırsanız aynı sizinde başınıza gelcektir.Bu tarz durumları yaşamamanız için araştırma kısmını şiddetle öneriyoruz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firması

Firmamız cakiroglunakliyat 40 yılı aşkın süredir izmirde hizmet vermekte olup referansı mutlu müşterileridir. Uygun fiyat politikamız ve son teknoloji ile donatılmış ekipmanlarımız ile sizleri asla yarı yolda bırakmıyoruz. Şeffaf davranıyoruz ve biz ne istiyorsak sizlere aynısnı belirtiyoruz. Gizlimiz saklımız bugune kadar hiç olmadı olmayacakta.Firmamızın en büyük sloganı ‘kendi eşyamız gibi taşıyoruz’ cümlesine harfi harfine uyduğumuza inanıyor ve bunuda kanıtlayan mutlu müşterilerimize buradan teşekkür ediyoruz.

 

 

izmir evden eve nakliyat

Cakiroglunakliyat | İzmir Evden Eve Nakliye, Taşmacılık, Asansörlü

Cakiroglunakliyat | İzmir Evden Eve Nakliye, Taşmacılık, Asansörlü.

İzmir Evden Eve Nakliye hizmetlerinde önde gelen firmamız cakiroglunakliyat firması izmir evden eve nakliye sektöründe üst sıralarda yer alan nakliyat firmasıdır. Nakliye hizmetinde bazı dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan sizlere bahsetmek istiyoruz. Önceliklikle izmir evden eve nakliye hizmeti seçilirken çalışmak istediğiniz firmayı internet aracılığı ile araştırmalısınız. Firmaya ait web sayfasına bakmalısınız. Firmanın internet üzerinde bulunan yorumları daha önce çalıştığı müşterilerin yorumları gibi araştırmaları yaptıktan sonra karar vermelisiniz.

İzmir Evden Eve Taşımacılık

İzmir Evden Eve Taşımacılık hizmeti’de aynı şekilde araştırmaya bağlı bir hizmettir. Ülkemizde nakliyat hizmeti veren onbinlerce firma vardır ancak bu firmaların çoğunluğu dolandırıcılık ve kandırma üzerine kurulmuş ve bu şekilde işler yaparak insanları hüsrana uğratmaktadır. Öncelikle bir nakliyat firmasının iyi olup olmadığını araştırmanız çok önemlidir. İzmir Evden Eve Taşmacılık Hizmetinde  sizlere son teknoloji ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Taşımacılık sektöründe önde gelen firmamız cakiroglunakliyat sizlere öncelikle exper hizmetide sunmaktadır. Taşınmadan önce evinize bir exper gönderilerek evinizin durumunu not aldırılacaktır. Exper binanınzın durumunu dairenin trafik müsatliği gibi araştırmaları yapacaktır. Ağır eşyalarınız kaçtane küçük eşyalarınızın durumu nasıl kaçıncı kattasınız kapı genişlikleri ne kadar gibi notlarını yazacak ve firmamıza iletecektir. Bizlerde izmir evden eve taşımacılık hizmetimizi size bunlara göre vereceğiz.

İzmir Evden Eve Asansörlü Nakliyat

İzmir Evden Eve Asansörlü nakliyat hizmeti en dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Her firma sizlere asansör hizmeti verdiğinden bahsedebilir. Ancak bu iş zamanı geldiğinde farkedilirki firmaların bazıları asansörleri bakımları yapılmamış bozuk veya hiç asansör olmadan hizmet vermeye gelebilir. Bu gibi durumlara düşmemek için öncelikle çalışacağınız firmanın asansör hizmeti varmı yokmu bunları araştırmalısınız. Sizlere asansör hizmeti vereceğini söyleyip kapınıza asansörsüz gelebilirler. Bu gibi durumlardada sizler için tam bir hüsran olur ayrıca zamanınızdan çalınmış olur. Firmaların en dikkat etmediği noktalardan birisi ise asansörlerin bakımıdır. Bakımı yapılmayan asansörler iş sırasında bazı arzalar çıkartabilir hatta bazıları taşıma sırasında kazalara neden olabilmektedir. Bu gibi durumlardan kaçınmak için hizmet alacağınız izmir evden eve asansörlü nakliyat firması ile önceden konuşmanız gerekir.

Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık, Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmirEvdenEveNakliyat hizmetlerinde firmamız çakiroglunakliyat sektörde lider konumda bulunan köklü firmalardan biridir. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile işine son hızda devam eden cakiroglunakliyat firması izmir evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi konumda bulunmaktadır.Nakliyat hizmeti kolay bir iş değildir. Nakliyat hizmeti seçmekte buna oranla aynı zorluktadır. İzmir evden eve nakliyat hizmeti seçileceği zaman hizmet alınacak firma çok iyi araştırılmalı ve buna göre hareket edilmelidir. Çalışmak istediğiniz firmayı öncelikle internet aracılığı ile araştırmalısınız. Firmanın internet sayfasına bakmalısınız. Firma hakkında internette bazı forumlarda yapılan yorumları okumalısınız.

Firmalar genelde işi hemen alabilmek adına sizleri bazı fiyatlarla kandıracaktır. Bu tarz izmir evden eve nakliyat firmaları ile kesinlike çalışmanızı tavsiye etmiyoruz. Ayrıca sizlere hiç bir kağıt belge imzalatmadan iş yaparlar. İşin sonunda herhangi bir eşyanıza zarar gelmiş ise bu olay için herhangi bir hak talep edemez durumda olabilirsiniz. Size sigortamız var diyebilirler ancak bir belge görmeden kağıt imzalamadan bu işleri yapmalarına izin vermemelisiniz. İzmir Evden Eve Nakliyat firmamız cakiroglunakliyat sigortaları sizlerin isteğine göre hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır.

İzmir Evden Eve Taşımacılık

İzmir Evden Eve Taşımacılık sektörü zor ve geniş bir rekabet içinde devam eden bir sektördür. Ayrıca her taşımacı olduğunu söyleyen firma ile çalışmamalısınız. Taşmacılık adı altında başka yerlerden kiraladıkları araçlarla kapınıza gelen firmalar her zaman sizler için sıkıntı yaratacaktır. Öncelikle kapınızın önüne gelen firmanın gerçek firma olup olmadığını kamyonlarının üzerinde bulunan logolarından anlayabilirsiniz. Firma internette gördüğünüzden farklı bir logo ile gelmişsse bilinki bu firma sizin eşyalarınızı taşımak için başka bir araç kiralayarak gelmiştir. Yani sizin işinizi başka işlerin arasına sıkıştırmış ve sizi zora sokacak bir harekette bulunmuştur. İzmir evden eve taşımacılık firmalarının en çok yaptığı kandırmaya yönelik hareketler bunlardır. Taşımacılık sektörü teknolojil ile birebir uyum içinde gitmelidir. Son teknoloji ekipmanlar kullanan cakiroglunakliyat firmamız hiç bir eşyanıza zarar gelmemesi için teknolojiyle iç içe çalışmaktadır.

 

İzmir Evden Eve Asansörlü Nakliyat

İzmir Evden Eve Asansörlü nakliyat hizmeti son derece önemli bir nakliyat hizmetidir. Asansörlü nakliyat hizmeti olduğunu söyleyip evinize hammallarla gelen firmalarda olacaktır. Buda size zaman kaybı yaşatacak ve hüsrana uğratacaktır. Bu tarz konularda yanılmamak için dikkatli olmalısınız. Firmamız cakiroglunakliyat teknolojiye verdiği önemle ekipmanlarına son teknoloji ürünleri eklemiş ve bu ekipmanlarla iş yapmaktadır. Kullandığımız ekipmanlar sizlerin eşyalarını güvenle taşımak adına sürekli güncellenir ve yenilenir. Ayrıca nakliyat hizmetini herkim alacaksa hizmet verilmeye gelinmeden önce gerekli ekipman kontrolleri sağlanır bakımları yapılır ve adresinize bu şekilde gelinir. Türkiye’de nakliyat sırasında asansör ile yaşanan bir çok kaza mal ve can kaybı gibi durumlar olabilmektedir. Bunların önüne geçebilmek adına izmir evden eve asansörlü nakliyat firmaları arasında en bakımlı ve güvenli ekipmanları kullanmaktayz.

 

İzmir Evden Eve Nakliyat cakiroglunakliyat.com.tr

İzmir Evden Eve Nakliyat Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir’de bir çok nakliyat firması bulunmakta. Nakliyat günümüzde en aktif ve en çok tercih edilen bir taşınma hizmetidir. İnsanlar artık işleri ve yaşam koşulları gereği sürekli bir telaş içinde bir kargaşa ve bitmeyen bir tempo içinde koşuşturmaktalar. Buda malesef sürekli bir taşınma ihtiyacı yer değişikliği gerektirmektedir. İzmir Evden Eve Nakliyat firmamız bu konuda sizlere en iyi seçenekleri sunmakta ve nakliyat hakkında tüm bilmeniz gerekenleri açıkca anlatmaktadır.

Nakliyat hizmeti alınacağı zaman dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Bu kuralları bildiğiniz ve ona göre hareket ettiğiniz takdirde hiç sıkıntı yaşamadan bu hizmetlerden faydalanırsınız. Örneğin her izmir evden eve nakliyat firması ile çalışmamalısınız. Çünkü sizlere en başta bir fiyat teklif edilir ve sizde fiyatı uygun görerek bunu kabul edersiniz. Ancak malesefki işin ortalarına yada sonuna doğru size başta söylenen miktar artacak. Çünkü nakliyat firmaları son zamanlarda insanları dolandırmaya yönelik bir sürü harekette bulunmaktalar. Bir kaç bahane ve sorun üreterek sizlerden daha fazla para alan bu nakliyatçıların tuzağına düşmemek için seçeceğiniz izmir evden eve nakliyat firmasını önce iyi araştırmalısınız..

İyi Bir İzmir Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Anlaşılır?

izmir evden eve nakliyat cakiroglu

izmir evden eve nakliyat cakiroglu

İyi Bir İzmir Evden Eve Nakliyat firmasını anlamanız çok zor değil. En başta çalışmak istediğiniz firmayı internet ortamında biraz araştırmalısınız. Çalışmak istediğiniz firmanın bir internet sayfası varmı. Varsa sayfanın orjinalliği nasıl kalitesi nasıl bunları araştırmalısınız. Daha sonra bu firmanın internet üzerinden aldığı geri bildirimlere bakmalısınız. Firma hakkında yapılan tavsiyeleri izmir evden eve nakliyat tavsiyeleri konularında görebilir ve insanların yaptığı yorumları okumalısınız. Eğer firma hakkında yüzlerce olumsuz yorum varsa zaten sizde bu firmaya yönelmezsiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat firmalarından bazıları genelde evinize bir exper göndermeden sizden alacağı işi kabul ederler. Öncelikle bilmelisinizki exper göndererek hizmet veren nakliyat firmaları her zaman daha üst seviye nakliyat işi yapan firmalardır. Çünkü exper evinize geldiğinde eşyalarınızın durumunu not alarak bu eşyalara göre nakliyat hizmetini almanızı sağlar. Ayrıca exper geldiği evin binada kaçıncı katta olduğu binanın önünde trafik müsaitmi gelecek olan kamyon için. Eğer alınacak hizmet izmir evden eve asansörlü nakliyat hizmeti olacaksa gelecek olan asansörün hangi camdan içeri gireceği gibi durumları not alır ve bunu firmasına iletir.

Firmada size bu bilgiler doğrultusunda bir taslak hazılar ve fiyat konusunuda bu arada konuşur halledersiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat

Firmamız nakliyat sektöründe teknolojinin hızına ayak uydurduğu için günümüzde en iyi nakliyat hizmeti veren firmaların arasındadır. Firmamızın en büyük stratejisi mutlu müşterilerdir. Hiç bir müşterimizin mağdur durumda kalmasını istemiyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin ardından adımızı yayan müşterilerimiz bizlere referans oluyor ve onlar sayesinde yeni müşteriler kazanıyoruz. Ayrıca bizleri internet ortamında aratarak hakkımızda yapılan geri bildirimleri görebilir bunlara göre bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız  İzmir Evden Eve Nakliyat hizmetlerin’de her zaman üst sıralarda yer almakta ve bunun gururyla işine tam hızla devam etmektedir.

 

 

izmir evden eve nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İzmir Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat Hizmeti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle nakliyat hizmeti almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.Örneğin çalışacağınız firmayı internetten araştırmalısınız. Daha önce yaptığı işlere göz atmalısınız tavsiye veya şikayetlerini okumalısınız. Bunun için bazı forumlar bulunmakta bu tarz forumlara girerek iş yapmak istediğiniz firmaları araştırmalısınız. Örneğin google bu konuda çok fayda sağlamaktadır. Çalışacağınız firmanın web sayfasını ziyaret edin neler yapmışlar nasıl hizmet vermişler hakkımızda bölümündeki yazılara göz atın vb önce bunu araştırmalısınız.

izmir evden eve nakliyat, izmir evden eve taşımacılık, izmir evden eve nakliyat firması, izmir evden eve nakliyat fiyatları

İzmir evden eve nakliyat hizmetleri

Nakliyat firması seçilirken en dikkat edilmesi gereken noktalardan biri exper’dir. Bir nakliyat firması sizinle iş yapmadan önce kesinlikle bir exper vasıtası ile yapılacak işin detaylarını inceleyip buna göre hazırlanmalıdır. Exper evinize gelir. Öncelikle eşya durumunuzu inceler büyük eşyalar küçük eşyalar ne durumda veya çok ağır bir eşya varmı, kapıların genişliği çalışan elemanlar için uygunmu gibi. Ayrıca yapılacak olan nakliyat işleminde asansör gereklimi değilmi hizmet alacak binadaki daire kaçıncı katta eğer asansör kurulacaksa binanın önünde yer varmı yokmu vb gibi durumları not alır ve bunu firma yetkililerine bildirir. Ve firmada buna göre hazırlıklarla gelir.

Nakliyat Firmasının Orjinalliği

Önemli bir nokta ise çalışacağınız firmanın ne kadar orjinal olduğu konusudur. Örnek vermek gerekirse bir firma ile anlaştınız ve iş için geliyorlar. Anlaşma yaptığınız firmanın gelen kamyonlarına dikkat edin gerçekten kendi logoları varmı yokmu. Kamyonlarında logoları yoksa bilinki bu nakliyat firması sizin işinizi araya sıkıştırmış ve başka bir yerden araç kiralayarak gelmiştir. Bu tarz durumlarda şüpheci olun ve bunların sebeplerini sorun. Firma orjinal olmalı ve göründüğü gibi gelmelidir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat hizmetlerinde fiyat politikaları günümüzde hep kurmacadır ve hizmet alanları dolandırmaya yöneliktir. Bu gibi durumlardan kurtulmak için yukarıdada anlattığımız gibi orjinal firmalar ile iş yapmaya çalışmalısınız. Sigortası vb belgeleri olan sizlere güven verdiğini kanıtlayabilen firmalardan hizmet alın. Fiyat konusunda bir firma sizlere ilk başta şu miktar paraya bu işi yaparız derse bir kere buna inanmayın. Çünkü bunu söyleyen firmaların genellikle yaptıkları iş sonunda bazı bahanelerle sizden başta söylediği miktarın üzerinde fiyatlar istemesidir. Ayrıca bu konuda çok dikkatli olmalısınız.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmamız

İzmir Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde yıllardır hizmet veren cakiroglunakliyat firmamız bu sektörde adından çokca söz ettirmiş ve mevcut konumunu her geçen gün daha iyiye doğru çıkarmıştır. Firmamızın gün geçtikçe yeni teknolojiler  ile donanması ve aldığı  olumlu yorumlarla tarafımıza dönüş sağlayan yeni müşterileri ile daima ileri doğru güvenli bir şekilde ilerlemesi ve  yenilikçi olmasıdır. Firmamıza ulaşarak bu konular hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişim ‘ e tıklamanız yeterlidir.

izmir evden eve nakliyat cakiroglu

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İnsanlar çoğu zaman iş koşulları veya başka sebeplere bağlı olarak yer değişikliği yapmak durumunda kalabilir. Bu değişimin gerçekleşmesi için tabiki evlerinide taşımak zorundadırlar.Ev taşımak gerçekten zahmetli ve bazen korkunç sonuçları meydana getirmektedir. Bu yüzden nakliyat hizmeti seçerken gerçekten çok dikkatli ve iyi bir araştırmanın sonucuna dayanarak seçim yapılmalıdır.  seçilirken sigortası varmı,çalıştıkları personelleri nasıl,firmanın asansörlü taşımacılık hizmeti varmı vb gibi durumların iyi analiz edilmesi gerekir.

Çünkü bu seçim aşaması evinizdeki tüm eşyalar açısından son derece önemlidir.Bazı eşyalarınız çok rahatlıkla taşınabilir ancak bazı eşyalar vardırki sizin için çok önemli ve pahabiçilemez bir değeri bulunabilir. Bunları gerçekten iyi bir izmir evden eve nakliyat firması ile çalışarak çözmelisiniz.Değerli olan eşyaların çoğu genellikle cam malzemelerdir.Bazı durumlarda daha çok antika ve değeri yüksek olan eşyalarda olabilir. Aslına bakarsanız bir ev taşınırken her eşyanın çok değerli ve önemli olduğunu unutmamak gerekir. Tabiki çalıştığınız izmir evden eve nakliyat firmasıda bu durumun bilincinde olması gerekir.

Bilmeden araştırmadan seçilen izmir evden eve nakliyat firması size çok büyük zararlar teşkil edebilir. Örneğin taşıttığınız önemli bir cam eşyanızı tuzla buz edebilirler. Veya bir beyaz eşyanızı çizebilirler. Düşürüp kırabilirler. Asansöre koyulmaması gereken ağır yükleri bilinçsizce yükleyebilirler. Ve bu durumda asansör taşıyamaz tabikide yere çakılır. Bu hem size hem çevrede bulunan insanlara rahatsızlıklar verir. Ev taşırken kendinizi karakolda bulmayın. Bu gibi durumlarda izmir evden eve nakliyat firması seçerken ilk baştada dediğimiz gibi çok seçici ve iyi bir analiz yapın.

İzmir evden eve nakliyat firması nasıl olmalı?Bir nakliyat firması işinde iyi olabilmek için öncelikle günümüzdeki tüm teknolojiyi bünyesinde barındırmalıdır. Teknoloji ile alakası olmayan izmir evden eve nakliyat firmaları genellikle hep sağdan soldan kiraladıkları makinalarla iş yapmaya kalkışırlar. Bu durumda size zaman kaybı yaşatır. Ayrıca izmir evden eve nakliyat firmasının işi almadan önce evinize bir expert göndermelidir. Gönderilen expert evin kaçınca katta olduğu bulunduğu mevki asansörün hangi camdan kurulacağı yanaşacak olan kamyonun yer musaitliği vb durumları hesaplayacak ve firmaya bilgi verecektir. 1 gün önceden gönderilmesi tavsiye edilmektedir. Seçmiş olduğunuz firma bu gibi detayları atlıyorsa bilinki o firmada bir sıkıntı vardır. Yoksa bile iş aşamasında kesinlikle bir sıkıntı yaşayacaksınız. Ayrıca izmir evden eve nakliyat firması seçerken çağırmış olduğunuz firmanın logoları kamyonlarında mevcutmu değilmi kontrol edin. Eğer yoksa firma yetkilisine hemen bunun sebebini sorun neden kamyonda logonuz yok? Gibi soruları ona yöneltin ve cevabını almaya çalışın.

Evden eve nakliyat firmalarının bir diğer kesinlikle olmazssa olmaz özelliğide geniş arça filosudur. Bir firma sizin ağır ve büyük eşyalarınız için küçük bir araç gönderirse alın size bi dert daha. İşlem sırasında ayrıca bir araç daha beklemek zorunda kalacaksınız. Bunun en büyük sebeplerinden biride seçilen firmanın geniş bir araç filosuna sahip olmaması ve buna rağmen para için korkmadan işi almalarıdır.Bu gibi durumlarda firmayla iş başlamadan kesinlike o işe son verin.Çünkü aracı olmayan firma başka yerden araç kiralayarak size gereksiz bir hizmet ücreti daha yansıtacaktır. Fiyat konusunda bu tarz firmalar hep çalışma başında değil sonunda ücret belirtirler buda yanlıştırki dikkatli olunuz. İzmir evden eve nakliyat firması fiyat teklifini önceden belirtir ve size ödeyeceğiniz miktar yansıtılır. Bunun dışında hiç bir şey ödememeniz gerekir.Bununda doğru yapılmasını sağlayan tek işlem evinize gelen expert dir. Exper hesaplamasını yaparken fiyatıda hesaplamaktadır. Eve exper göndermeyen nakliyat firmalarıyla çalışmayınız.

İzmir evden eve nakliyat firmamız’dan profesyonel ve sıkıntısız bir hizmet almak için  adresine tıklamanız yeterlidir.

İzmir Evden Eve Sigortalı Nakliyat

İZMİR EVDEN EVE SİGORTALI NAKLİYAT

İşyerini ve evini taşıyacak insanları her daim eşyalarının güvenliği açısından tedirgin olmaktadırlar. Taşınacak destinasyon aynı şehirde, şehirlerarası ve uluslararası olup olmaması tedirginlik seviyesini paralel olarak arttırmaktadır. İzmir Evden Eve Nakliyat ile yapacağınız tüm nakliye işlerinizin sigorta kapsamında olduğunu hatırlatmak ve içinize su serpmek bizim görevimizdir.

Evden eve nakliyatın değişmez protokolleri arasında olması gereken nakliyat sigortası tarafımızca koşulsuz yapılmaktadır herhangi bir olumsuzluk dahilinde işinde uzman eksperler ne müşterimizi ne de bizi yarı yolda asla bırakmayacaktır. Nakliyat işinde 20 yıldır faaliyet gösteren firmamızın her ne kadar bu zamana kadar ciddi bir olayla karşılaşmasak da sigortalı nakliyatta mesafe ayırt etmeden tüm işlerimizde sürecin bir parçası olarak kullanmaktayız.

Deneyimli ekiplerimizle; İzmir’de evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyat konusunda uzmanlığımızı 20 yıldır kanıtlamaktayız. Sahip olduğunuz ekibin tecrübesi sigorta gereksinim ihtiyacı olmadığı düşündürse de sigortalı taşımacılık hem sizi hem de bizi koruma altına alarak sürecin pürüzsüz geçmesine yardımcı olacaktır. Zaman zaman nakliye şirketleri sigortalı nakliyatta yaptıklarını söyleyip sizi olumsuz bir sonuç karşınızda zor durumda bırakabilir.
Nakliyat işiniz olduğu zaman sigortalı nakliyatı tercih etmeniz sizin için her zaman en iyisi olacaktır.

İzmir Evden Eve Nakliyat şehirlerarası nakliyat uluslararası nakliyat veya ofis taşımacılığı hangisine ihtiyaç duyarsanız duyun İzmir Evden Eve Nakliyat ailesi olarak birikim ve tecrübemizle yanınızda olmak isteriz.

NAKLİYAT FİRMASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

– Yakınlarınızdan gelen önerileri dikkate alın
Daha önce evlerini ve ofislerini taşıyan yakınlarınızın veya dostlarınızın önerilerine kulak verin. Eğer bir nakliye firması önerilerek de adından söz ettirebiliyorsa işlerini iyi yapıyor olmaları kaçınılmaz. Hiç kimse bir yakınına daha önce sorun yaşadığı bir firmayı ya da ürünü önermez ki nakliyat işinin önemi kayda değer şekilde yüksek.

 • Ucuz olması size pahalıya patlayabilir

  Evinizi taşırken kendi kendinize ” Yahu iki sokak mesafeye de o kadar para vermem” dediğinizi duyar gibiyiz ve eminiz ki bütçenizi göz önünde bulundurmak zorundasınız lakin nakliyat işini ek gelir olarak görüp yapan birçok bilgisiz ve tecrübesiz grup da mevcut ve bu şekilde kurumsal olmayan ekiplere, eşyalarınıza gelecek zararlar sonrası bir yaptırımınız bulunmayabilir. Olan size ve eşyalarınıza olur. Ucuz olsun diye eşyalarınızı riske atmaktan kaçının.

 • Taşınacak eşyalarınızla ilgili eksik bilgi vermeyin

  Bunun en güzel yöntemi nakliye firmasından gelip evinizi ve eşyalarını bir ekspertiz aracılığıyla görmelerini ve fiyat vermelerini istemek. Çünkü verdiğiniz her eksik bilgi taşınmanız sırasında istenmeyen aksaklıklar çıkarabilir. Olur da böyle bir şeye vaktiniz yok ise sözlü iletişim sırasında eşyalarınızın boyutu ve adetleriyle ilgili doğru ve dürüst bilgiler vermenizde yarar var.

 • Güvenliğe önem verin

  Anlaştığınız firmanın gerekli güvenlik sertifikalarının ve uzmanlıklarının olup olmadığını kontrol edin. Firma yetkililerini bu soruları sormaktan asla çekinmeyin. Firmanın güvenilir ve işinde uzman bir ekibe sahip olması, taşınma esnasından karşılaşabileceğiniz riskleri minimuma indirecektir.

 • Bu işi yapan şirketleri birbirleriyle kıyaslayın

  Kaç yıldan beri sektörde olduklarına mutlaka bakın. Firmanın sektörde uzmanlığı ve tecrübesi, iş yaptıkları süreyle doğru orantılıdır. Çeşitli platformlardan firma ile ilgili geri bildirimlere ve referanslara bakabilirsiniz. Yapacağınız her bir filtreleme, sizi sorunsuz bir taşınma sürecine bir adım daha yaklaştıracaktır.

Ayrıca firmamız hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız Buraya tıklayabilirsiniz.

karaburun akıllı depo, karaburun depolama firmaları, karaburun eşya depolama, karaburun eşya depolama fiyatları, karaburun ev eşyası depolama, karaburun kiralık eşya depolama,

karaburun eşya depolama

Karaburun Eşya Depolama

Karaburun eşya depolama hızlı hareket eden öğelere veya büyük hacimlere yönelik olsun, uzmanlarımız sizin için en uygun düzeni tasarlamak, gerçekleştirmek ve en verimli devreye alma yöntemini analiz etmek için malzeme akış simülasyonları ile çalışacaktır. Böylece Çakıroğlu Nakliyat tedarik zinciri çözümleri, örneğin toplu işletime alma (çok sipariş toplama) yoluyla kısa yollar ve daha hızlı işlem süreleri elde eder. Karaburun akıllı depo hizmetlerimizle, en son teknolojilere ve sistemlere dayalı olarak hem manuel hem de otomatik işlemlerden yararlanıyor ya da her ikisini de özel çözümler oluşturmak için birleştiriyoruz. Büyük hacimli torba sıralama sistemleri, küçük parça siparişlerinde robot destekli işleme, vizyon toplama veri gözlükleri ile kullanıma alma, özerk mal hareketleri için sürücüsüz taşıma sistemleri karaburun eşya depolama firması olarak yapmaktadır.

Karaburun eşya depolama tam bir hizmet sağlayıcı olarak ürünlerinizin dikkatlice depolanmasından ve IT destekli sipariş gerçekleştirme ve hizmete alınmasından, sevkiyat ve özel katma değerli hizmetler için zamanında provizyona kadar sizin için tüm depolama ve lojistik hizmetlerini üstlenebiliriz. Tüm işlemler, SAP teknolojisine dayanan küresel olarak tek tip ve ölçeklenebilir bir BT sistemine kaydedilir. Bu şekilde depo hizmetleri tüm siparişler, nakliye ve envanter konusunda maksimum şeffaflık elde edersiniz. Güvenilir ortağınız olarak karaburun eşya depolama firmamızla hem ulusal hem de uluslararası düzeyde esnek bir şekilde gelişebilirsiniz.

Depo Otomasyon Yararları

Karaburun eşya depolama Avrupa standartlarına uygun depolama ve lojistik alanı sayesinde global bilgi sistemi ile verilerin şeffaflığı ve tutarlılığı ile içiniz daha rahat. Kısa işlem süreleri sayesinde rakabetçi işletmeye alma, depolama ve nakliye maliyetleri düşer. Çok kanallı lojistik ve çok kanallı işlemlerin entegrasyonu ile hacim dalgalanmaları için karaburun eşya depolama yüksek esneklik ve ölçülebilirlik sağlar.

Sizde Bu Teknollojik Fırsatlardan Avantajlı Fiyatlarla Yararlanın!

Her bütçeye uygun karaburun eşya depolama fiyatları teklifimizden en avantajlı şekilde yararlanın. Karaburun’da en çok tercih edilen depolama firması olarak hacimde büyük fiyatta küçük depolama firması olarak göze çarpmaktadır.

karaburun akıllı depo, karaburun depolama firmaları, karaburun eşya depolama, karaburun eşya depolama fiyatları, karaburun ev eşyası depolama, karaburun kiralık eşya depolama,

Güvenilir ortağınız olarak karaburun eşya depolama firmamızla hem ulusal hem de uluslararası düzeyde esnek bir şekilde gelişebilirsiniz.

Çözümlere Genel Bakış

Karaburun eşya depolama hizmet çözümlerimiz, tedarik zincirimizin ve e-ticaret çözümlerimizin temel unsurlarından biridir. Küresel ağımız tüm önemli lojistik noktaları kapsamaktadır. Lojistik alanla birlikte depolama hizmetleri sunmaktadır. Ölçeklenebilir ve esnek modüler tasarım, lojistik merkezlerimizin gerektiği gibi genişletilebileceği ve böylece genişleme planlarınızı destekleyebileceği anlamına gelir. Karaburun eşya depolama hizmetlerini karmaşık tedarik zinciri çözümlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz.

Müşterilerimize özelleştirilmiş ve uygun maliyetli tek kullanıcılı konumların yanı sıra çok kullanıcılı depolar sağlıyoruz . Bunu başarmak için, her zaman belirli ürün ve endüstri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, örneğin hassas ürünler için sıcaklık kontrollü alanlar veya yüksek değerli ürünler için özel güvenlik bölgeleri sağlayarak, özel ve ihtiyaca dayalı karaburun eşya depolama konseptleri geliştiririz.

Güncel sosyal medya hesaplarımız olan Facebook  ve twitter hesaplarımız üzerinden firmamızı takip edebilirsiniz.

Karaburun Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Karaburun ev eşyası depolama aşağıdaki hizmet kalitesi sayesinde eşyalarınız güvende.

 • Tek ve çok kullanıcılı çözümler
 • Malzeme akış simülasyonlarına dayalı konsept geliştirme
 • Müşteri ihtiyaçlarına özel modern çözümler
 • Seri numarası ve parti yönetimi
 • Yüksek hacimli kampanyalar ve özel teklifler için en üst düzey yönetim
 • Çapraz yerleştirme ve şişirme
 • İade yönetimi ve işleme
 • Özel endüstriler için pazara özgü çözümler
 • Doğrudan perakende, doğrudan mağaza, doğrudan tüketiciye, doğrudan eczaneye / hastaneye yönelik depo hizmetleri çözümleri
 • Yüksek değerli ürünler veya sıcaklığa duyarlı ürünler için sertifikalı güvenlik çözümleri (sıcaklık bölgeleri: 2–8 derece, 15–25 derece, -20 derece, -70 derece)
 • Erteleme ve katma değerli servislerin entegrasyonu
 • Tehlikeli maddeler için depo ve yerleşik hizmetleri
 • Tehlikeli maddelerin hava yoluyla taşınması konusunda kurum içi eğitim sağlama lisansı

Son derece güvenlikli karaburun ev eşyası depolama hizmetimiz ekiplerimizce titiz bir şekilde müşteri odaklı çözümleriyle daima en iyi hizmet için çalışmaktayız.

Depo Otomasyon Teknolojisi                                                            

 • Yarı, tam veya yüksek otomasyonlu karaburun akıllı depo hizmetleri çözümleri sağlar.
 • Esnek, modern malzeme taşıma sistemleri
 • Mekik sistemleri ve diğer maldan kişiye çözümleri
 • Robot destekli depolama ve devreye alma sistemleri
 • Görsel seçim, aydınlatma sistemi ve sesli seçim devreye alma teknolojileri
 • Sürücüsüz taşıma sistemleri
 • Otomatik mal giriş izni
 • Asılı ve katlanmış ürünler için çanta sıralama sistemleri

Ölçeklenebilir Depolar Zaman, Kaynak ve Maliyetten Tasarruf Sağlar

Birçok karaburun depolama firmaları müşterilerine daha iyi hizmetler sunarken, aynı zamanda maliyetleri düşürür ve verimliliği arttırır. Esnek, ölçeklenebilir ve hızlı tedarik zincirleri ve e-ticaret modelleri burada büyük bir rol oynamaktadır. Büyük veri analitiği, robotik süreç otomasyonu, entegre çözümleri ve Yapay Zeka veya artırılmış gerçeklik, tedarik zinciri yöneticilerine tamamen yeni fırsatlar ve seçenekler sunuyor. Türkiye’nin önde gelen karaburun depolama firmaları tedarik zinciri ve e-ticaret hizmeti sağlayıcılarından biri olan Çakıroğlu Nakliyat teknolojiyi yüksek performanslı çözümler geliştirmek ve sunmak için tam anlamıyla hedeflenen bir şekilde kullanıyoruz.

Çok sayıda farklı sistemi ve bireysel uygulamayı platformumuza entegre etmemize izin veren merkezi bir bilgi teknolojisi altyapısına güveniyoruz. Bu, arabirim sayısını azaltır ve verimli bir tedarik zincirinin yanı sıra, siparişe göre depolama boyunca kesintisiz süreçleri kolaylaştırır.

Bunun ötesine geçerek, modern raporlamayı derinlemesine analitikle birleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimiz planlamayı kolaylaştıran ve müşterilerini daha iyi anlamalarına yardımcı olan değerli bilgiler edinir. Bu, şirketlerin artık sadece tepki vermediği, proaktif ve öngörülü davranabilecekleri anlamına geliyor. Karaburun kiralık eşya depolama yönetiminde, e-ticarette veya iade yönetiminde olsun kendi süreçlerimizi sürekli olarak optimize etmek için aynı yetkinlikleri kullanıyoruz.

Karaburun eşya depolama tedarik zinciri çözümleri, verimliliği artırmak, hızı artırmak ve maliyetleri azaltmak için lider otomasyon teknolojisini kullanır. Bulut tabanlı uygulamalardan yenilikçi robot toplama çözümlerine, artırılmış gerçekliğe müşterilerimizin ihtiyaçları için karaburun eşya depolama firmamız doğru teknolojiyi buluyor tasarlıyor ve uyguluyoruz.

 

beydağ eşya depolama

Beydağ Eşya Depolama

Beydağ eşya depolama hizmet çözümlerimiz, tedarik zincirimizin ve e-ticaret çözümlerimizin temel unsurlarından biridir. Küresel ağımız tüm önemli lojistik noktaları kapsamaktadır. Lojistik alanla birlikte depolama hizmetleri sunmaktadır. Ölçeklenebilir ve esnek modüler tasarım, lojistik merkezlerimizin gerektiği gibi genişletilebileceği ve böylece genişleme planlarınızı destekleyebileceği anlamına gelir. Beydağ eşya depolama hizmetlerini karmaşık tedarik zinciri çözümlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz.

Ölçeklenebilir Depolar Zaman, Kaynak ve Maliyetten Tasarruf Sağlar

Birçok beydağ depolama firmaları müşterilerine daha iyi hizmetler sunarken, aynı zamanda maliyetleri düşürür ve verimliliği arttırır. Esnek, ölçeklenebilir ve hızlı tedarik zincirleri ve e-ticaret modelleri burada büyük bir rol oynamaktadır. Büyük veri analitiği, robotik süreç otomasyonu, entegre çözümleri ve Yapay Zeka veya artırılmış gerçeklik, tedarik zinciri yöneticilerine tamamen yeni fırsatlar ve seçenekler sunuyor. Türkiye’nin önde gelen beydağ depolama firmaları tedarik zinciri ve e-ticaret hizmeti sağlayıcılarından biri olan Çakıroğlu Nakliyat teknolojiyi yüksek performanslı çözümler geliştirmek ve sunmak için tam anlamıyla hedeflenen bir şekilde kullanıyoruz.

Çok sayıda farklı sistemi ve bireysel uygulamayı platformumuza entegre etmemize izin veren merkezi bir bilgi teknolojisi altyapısına güveniyoruz. Bu, arabirim sayısını azaltır ve verimli bir tedarik zincirinin yanı sıra, siparişe göre depolama boyunca kesintisiz süreçleri kolaylaştırır.

Bunun ötesine geçerek, modern raporlamayı derinlemesine analitikle birleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimiz planlamayı kolaylaştıran ve müşterilerini daha iyi anlamalarına yardımcı olan değerli bilgiler edinir. Bu, şirketlerin artık sadece tepki vermediği, proaktif ve öngörülü davranabilecekleri anlamına geliyor. Beydağ kiralık eşya depolama yönetiminde, e-ticarette veya iade yönetiminde olsun kendi süreçlerimizi sürekli olarak optimize etmek için aynı yetkinlikleri kullanıyoruz.

Beydağ eşya depolama tedarik zinciri çözümleri, verimliliği artırmak, hızı artırmak ve maliyetleri azaltmak için lider otomasyon teknolojisini kullanır. Bulut tabanlı uygulamalardan yenilikçi robot toplama çözümlerine, artırılmış gerçekliğe müşterilerimizin ihtiyaçları için beydağ eşya depolama firmamız doğru teknolojiyi buluyor tasarlıyor ve uyguluyoruz.

beydağ akıllı depo, beydağ depolama firmaları, beydağ eşya depolama, beydağ eşya depolama fiyatları, beydağ ev eşyası depolama, beydağ kiralık eşya depolama,

Beydağ eşya depolama Avrupa standartlarına uygun depolama ve lojistik alanı sayesinde global bilgi sistemi ile verilerin şeffaflığı ve tutarlılığı ile içiniz daha rahat.

Beydağ Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Beydağ ev eşyası depolama aşağıdaki hizmet kalitesi sayesinde eşyalarınız güvende.

 • Tek ve çok kullanıcılı çözümler
 • Malzeme akış simülasyonlarına dayalı konsept geliştirme
 • Müşteri ihtiyaçlarına özel modern çözümler
 • Seri numarası ve parti yönetimi
 • Yüksek hacimli kampanyalar ve özel teklifler için en üst düzey yönetim
 • Çapraz yerleştirme ve şişirme
 • İade yönetimi ve işleme
 • Özel endüstriler için pazara özgü çözümler
 • Doğrudan perakende, doğrudan mağaza, doğrudan tüketiciye, doğrudan eczaneye / hastaneye yönelik depo hizmetleri çözümleri
 • Yüksek değerli ürünler veya sıcaklığa duyarlı ürünler için sertifikalı güvenlik çözümleri (sıcaklık bölgeleri: 2–8 derece, 15–25 derece, -20 derece, -70 derece)
 • Erteleme ve katma değerli servislerin entegrasyonu
 • Tehlikeli maddeler için depo ve yerleşik hizmetleri
 • Tehlikeli maddelerin hava yoluyla taşınması konusunda kurum içi eğitim sağlama lisansı

Son derece güvenlikli beydağ ev eşyası depolama hizmetimiz ekiplerimizce titiz bir şekilde müşteri odaklı çözümleriyle daima en iyi hizmet için çalışmaktayız.

Sizde Bu Teknollojik Fırsatlardan Avantajlı Fiyatlarla Yararlanın!

Her bütçeye uygun beydağ eşya depolama fiyatları teklifimizden en avantajlı şekilde yararlanın. Beydağ’da en çok tercih edilen depolama firması olarak hacimde büyük fiyatta küçük depolama firması olarak göze çarpmaktadır.

Depo Otomasyon Yararları

Beydağ eşya depolama Avrupa standartlarına uygun depolama ve lojistik alanı sayesinde global bilgi sistemi ile verilerin şeffaflığı ve tutarlılığı ile içiniz daha rahat. Kısa işlem süreleri sayesinde rakabetçi işletmeye alma, depolama ve nakliye maliyetleri düşer. Çok kanallı lojistik ve çok kanallı işlemlerin entegrasyonu ile hacim dalgalanmaları için beydağ eşya depolama yüksek esneklik ve ölçülebilirlik sağlar.

Çözümlere Genel Bakış

Müşterilerimize özelleştirilmiş ve uygun maliyetli tek kullanıcılı konumların yanı sıra çok kullanıcılı depolar sağlıyoruz . Bunu başarmak için, her zaman belirli ürün ve endüstri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, örneğin hassas ürünler için sıcaklık kontrollü alanlar veya yüksek değerli ürünler için özel güvenlik bölgeleri sağlayarak, özel ve ihtiyaca dayalı beydağ eşya depolama konseptleri geliştiririz.

Hızlı hareket eden öğelere veya büyük hacimlere yönelik olsun, uzmanlarımız sizin için en uygun düzeni tasarlamak, gerçekleştirmek ve en verimli devreye alma yöntemini analiz etmek için malzeme akış simülasyonları ile çalışacaktır. Böylece Çakıroğlu Nakliyat tedarik zinciri çözümleri, örneğin toplu işletime alma (çok sipariş toplama) yoluyla kısa yollar ve daha hızlı işlem süreleri elde eder. Beydağ akıllı depo hizmetlerimizle, en son teknolojilere ve sistemlere dayalı olarak hem manuel hem de otomatik işlemlerden yararlanıyor ya da her ikisini de özel çözümler oluşturmak için birleştiriyoruz. Büyük hacimli torba sıralama sistemleri, küçük parça siparişlerinde robot destekli işleme, vizyon toplama veri gözlükleri ile kullanıma alma, özerk mal hareketleri için sürücüsüz taşıma sistemleri yapmaktadır.

Beydağ eşya depolama tam bir hizmet sağlayıcı olarak ürünlerinizin dikkatlice depolanmasından ve IT destekli sipariş gerçekleştirme ve hizmete alınmasından, sevkiyat ve özel katma değerli hizmetler için zamanında provizyona kadar sizin için tüm depolama ve lojistik hizmetlerini üstlenebiliriz. Tüm işlemler, SAP teknolojisine dayanan küresel olarak tek tip ve ölçeklenebilir bir BT sistemine kaydedilir. Bu şekilde depo hizmetleri tüm siparişler, nakliye ve envanter konusunda maksimum şeffaflık elde edersiniz. Güvenilir ortağınız olarak beydağ eşya depolama firmamızla hem ulusal hem de uluslararası düzeyde esnek bir şekilde gelişebilirsiniz.

Depo Otomasyon Teknolojisi                                                            

 • Yarı, tam veya yüksek otomasyonlu beydağ akıllı depo hizmetleri çözümleri sağlar.
 • Esnek, modern malzeme taşıma sistemleri
 • Mekik sistemleri ve diğer maldan kişiye çözümleri
 • Robot destekli depolama ve devreye alma sistemleri
 • Görsel seçim, aydınlatma sistemi ve sesli seçim devreye alma teknolojileri
 • Sürücüsüz taşıma sistemleri
 • Otomatik mal giriş izni
 • Asılı ve katlanmış ürünler için çanta sıralama sistemleri

Güncel sosyal medya hesaplarımız olan Facebook  ve twitter hesaplarımız üzerinden firmamızı takip edebilirsiniz.