urla evden eve nakliyat

urla evden eve nakliyat firması, urla evden eve nakliyat, urla evden eve, urla evden eve nakliyat fiyatları, urla evden eve fiyatları, urla evden eve nakliyat firması, urla cuz evden eve nakliyat

urla evden eve nakliyat

Urla evden eve nakliyat

Urla evden eve nakliyat sektöründe sürekli olumlu gelişmeler yaşanmaktadır. Özellikle evden eve taşımacılık hizmetlerine olan talebin artması nedeniyle birçok firma urla evden eve nakliyat hizmeti sunmaya başlamıştır. Ancak urla evden eve nakliyat hizmeti ALACAKSANIZ  kaliteli firmaları tercih etmeniz önemlidir.

İzmir’ in tüm semtlerine ve ilçelerine, ayrıca Türkiye’ nin diğer illerine de şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan urla evden eve nakliyat firması sadece ev taşımacılığı değil; işyeri, ofis, fuar, atölye, fabrika, hastane taşımacılığı gibi birçok alanda nakliye hizmeti sunmaktadır.

Urla evden eve taşımacılık şirketimiz en güvenilir taşıma yöntemlerini ve deneyimli ekiplerini kullanarak eşyalara zarar vermeden taşıma hizmetleri sürdürmektedir.

Müşteri odaklı bir çalışma prensibi belirleyen urla evden eve nakliyat firmamız tarafından kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunularak %100 müşteri memnuniyetinin sağlanması amaçlanmaktadır.

Urla Evden Eve Nakliyat Araçları

Urla evden eve nakliyat firmamızın nakliye araçları kapalı ve çelik kasa nakliye araçları olup, hepsi yeni model bakımlı araçlardır..

Eşyaların taşınması esnasında yağmur, toz, kir gibi maddeleri kasa içerisine almaması çok önemlidir. Bu şekilde eşyalarınız hem zarar verilmeden taşınacak hem de kirlenmeyecektir. Bu nedenle firmamız son model kapalı ve çelik kasa araçlarla evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır. Çakıroğlu Nakliyat yani Urla evden eve nakliyat firması hizmetinde urla evden eve hizmetinide sorunsuz ve ekonomik sunmaktadır.

Urla Evden Eve Taşımada Müşterilere Düşen Görevler

Urla evden eve nakliyat firması hizmeti sunan firmamızın nakliye hizmetleri esnasında müşterilere herhangi bir görev düşmemektedir. Firmamızın sizden beklediği tek şey özel eşyalarınızı kolilere yerleştirmenizdir. Kolilere yerleştirdiğiniz özel eşyaların üzerlerine not düşerek eşyalarınızın ayırt edilmesini sağlayabilirsiniz.

Güncel sosyal medya hesaplarımız olan Facebook  ve twitter hesaplarımız üzerinden firmamızı takip edebilirsiniz.

Geri kalan tüm eşyalar urla evden eve nakliyat firmamızın personeli tarafından özenli bir şekilde paketlenmektedir. Taşınma günü apartman görevlisi ile görüşerek asansörleri kullanabilmek ve merdivenleri kullanabilmek için izin istemeniz yeterlidir. Urla evden eve nakliyat fiyatları konusunda firmamızdan alacağınız teklifi araştırdığınızda en düşük fiyat olduğunu göreceksiniz. Urla evden eve nakliyat fiyatları konusunda firmamız çok iddialıdır. Urla evden eve nakliyat olarak en ucuz ve en iyi hizmeti vermenin ayrıcalığını sizlerde yaşayın. Taşınma günü apartman görevlileri ile sorun yaşamamak için önceden izin alınmalıdır. Bu sayede taşınma sürecinde aksama meydana gelmeden kısa bir sürede tamamlanacaktır.

urla evden eve nakliyat firması, urla evden eve nakliyat, urla evden eve, urla evden eve nakliyat fiyatları, urla evden eve fiyatları, urla evden eve nakliyat firması, urla cuz evden eve nakliyat

Urla evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamızın nakliye hizmetleri esnasında müşterilere herhangi bir görev düşmemektedir. Firmamızın sizden beklediği tek şey özel eşyalarınızı kolilere yerleştirmenizdir.

Urla Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Urla evden eve nakliyat sözleşmesi firmamız eşyalarınız güvence altına alabilmek için sizlerle sözleşme imzalamaktadır.

Taşınma sürecinden önce mutlaka urla evden eve nakliyat sözleşmesi ve eğer hazırladıysanız taşınacak eşya listesi dökümanını yanınızda bulundurulması önemlidir. Ayrıca taşınacak eşya listesini kolaylıkla hazırlayabilmeniz için oluşturduğumuz dökümanı urla evden eve nakliyat firmamız sizlere temin edecektir. Listeyi oluşturduktan sonra nakliye esnasında yetkililerimize onaylatarak geçerli olmasını sağlayabirsiniz.

Urla evden eve nakliyat sözleşmesi ve içeriğinde bulunan maddeleri dikkatli bir şekilde okumanız gerekmektedir. Firmamızın nakliye sözleşmesi kapsamındaki maddeler şunlardır:

  • Urla evden eve nakliyat firmamız ile sözleşme imzalarken imzalara büyük önem verilmektedir.
  • Sözleşmeler sabit olmayıp özel durumların meydana gelmesi halinde yeni maddeler eklenebilmektedir.
  • Sözleşmede eşyaların sigortalandığına dair maddelere yer verilmektedir.
  • Sözleşmede nakliye sürecinin geçekleşeceği nakliye aracının plakası da bulunmaktadır.
  • Sözleşmeden nakliye sürecinin kapalı kasa araçlar ile yapılacağına dair bilgiler yer alır.
  • Şehirlerarası nakliyat sürecinde eşyaların teslim tarihi mutlaka eklenmektedir.
  • Sözleşme müşteri ve firmamızın yetkilisi arasında imzalanmaktadır.

Taşıma maliyeti sözleşmede yazı ve rakam ile belirtilmektedir. Urla evden eve nakliyat firmamız taşıma maliyetinin nakliye sözleşmesinde belirtilmesi ileri dönemlerde karşılaşacağınız tüm problemlerin önüne geçecektir.

WhatsApp chat
Telefon
Konum