Kurumsal

Profesyonel eşya taşıma sistemiyle çalışma hayatına başladığımız doksanlı yıllardan bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler bizi müşteri odaklı çözümler üretmeye teşvik etti.

Geride bıraktığımız 20 yılın her bir günü şirketimize ayrı ayrı değerler kattı. Bugün Çakıroğlu Nakliyat başarıya odaklanmış, kaliteli hizmetten başka bir alternatif düşünmeyen, çevreye ve insana saygılı, Türk insanının yaşam kalitesini yükseltmek için çalışan; güven, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirmeyi amaç edinen, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir yapılanma ile çalışıyor ve hizmet veriyorsa; bunda Çakıroğlu Nakliyat ailesinin her çalışanının büyük emeği vardır. Çakıroğlu Nakliyat hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar müşteri desteğiyle yapmış olduğu yeniliklerle taşmacılık sektöründe daima örnek ve öncü firma olarak anılmıştır.

Vizyonumuz

Temeli insana saygı olan, taşıma ve depolama sektörünün teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlayarak, Türkiye’nin yapı taşlarından biri olmak ve hayatı kolaylaştırmak için çalışmak; ülkemizin taşıma sektöründe önde gelen firmalarından biri olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizi yurt dışında ve yurt içinde başarılı bir şekilde temsil edebilen, beklentilere cevap verebilecek hizmet hedefini ilke edinen, başarıyla temsil etmeye çalışan bir firma olmak ve sürekli büyümeyi hedef almak Çakıroğlu Nakliyat’ın geniş çaplı vizyonunu oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Taşıma ve depolama sektöründe ulusal ve uluslararası platformda marka olabilmek; sahip olunan teknik bilgiyi kurumsal değerler ve yaratıcılıkla eşleştirip gerçekleştirilen her hizmette üstün başarı sağlamak; çalışanlarımızı sürekli eğiterek, faaliyet alanımızın ve çağın gerektirdiği yenilikleri uygulamada öncü olabilmek; çağdaş yönetim uygulamaları ile toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde aktif bir şekilde benimsetebilmek ve sektörel gelişime katkıda bulunmak Çakıroğlu Nakliyat’ın misyonunu oluşturmaktadır.

Çakıroğlu Evden Eve Nakliyat Kimdir?

Neden Biz?

Çünkü sizin için değerli olan şey bizim için de değerlidir.

Çünkü mutlu bir müşteri, gelecekte mutlu müşteriler demektir.

Çünkü eşyaya gösterdiğimiz özenin temelinde insana verdiğimiz değer yatar.

Çünkü siz bizim için değerlisiniz.

Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.

Çünkü biz bu işi biliyoruz.

 

Evden Eve Taşımacılık Ekibimiz

İşimizi büyütmek ve müşterilerimizin arzu ve istekleri için gereken her şeyi yapmaya hazır profesyonel ekiplerden oluşan bir ekibiz.

Değerli müşterilerimiz evden eve nakliyat yaptıracağınız zaman ne gibi konulara dikkat etmeniz hangi firmalarla çalışmanız konusunda sitemizde bulunan makaleleri okumanızı tavsiye ederiz. Ev taşımaya karar verdiğiniz an da yapılması gereken bazı önerilerimiz olacaktır. Firmamız, bu konuda sizin için ev taşımada hangi tip sorunlarla karşılaşıldığını ve hangi önlemler alınması gerektiği konusunda  konuları inceleyerek özet şeklinde size sunmuştur.

Aasansörlü nakliye de yüksek rakamlar veren firmalara aldanıp firmanın kaliteli olduğunu düşünmeyiniz. Firmanın kalitesini, referanslarına, deneyimli elemanlarına, kullandıkları araç modellerine ve tanınmış olmasına dikkat ederek anlayabilirsiniz.

Bunun yanında çalıştırdığı elemanları kaç yıllık iş tecrübesi olduğuna da dikkat ediniz. Taşıma firmasının araçlarının, kendi araçları ve logolu olması konusunda uyarınız. Çünkü araçların içi taşımaya uygun olarak tasarlanmıştır.

Taşıma firmasının kaliteli ve kurumsal bir web sayfası olmalıdır. Yapılan tüm işler ve verilecek olan hizmetler hakkında bir bilginiz olur.

Temizlik ve boya işlerinizi, taşıma yapılacak son güne bırakmayınız. Taşıma sonrası, buzdolabınızın fişi hemen takılmaz. En az 3 saat gazının oturmasını bekleyiniz.

asansörlü nakliye, ev taşıma firmasının eşyanızı inceleyerek uygun boyutta araç ve malzeme ayarlamasını sağlayınız.

Başkaları bizim için ne diyor?

  • Kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile çakıroğlu nakliyatı tercih ediyoruz. Firma olarak tavsiye ediyoruz.
    izmir eşya depolama
  • Her ne şekilde olursa olsun müsterilerini boş çevirmeyip yardımcı olan bir firma bu özverili çalışmalarından dolayı çakıroğlu nakliyat çalışanlarına teşekkur ederiz
    izmir asansörlü evden eve nakliyat
  • Çakıroğlu taşımacılık ile şehiriçi evden eve nakliyat hizmeti aldık. Firma beklentimizin üzerinde bir çalışma çıkardı. Personelleri gayet işinde uzman.
    izmir evden eve taşımacılık
çamdibi evden eve nakliyat, çamdibi evden eve nakliye, çamdibi evden eve, çamdibi nakliyat, çamdibi evden eve asansörlü nakliyat, çamdibi evden eve taşımacılık
gaziemir evden eve nakliyat, gaziemir evden eve nakliye, gaziemir evden eve, gaziemir evden eve taşımacılık, gaziemir nakliyat
göztepe evden eve nakliyat, göztepe evden eve nakliye, göztepe evden eve, göztepe evden eve taşımacılık, göztepe evden eve asansörlü nakliyat, göztepe nakliyat
piyano taşımacılığı, piyano taşıma, piyano taşıma firmaları
izmir ev taşıma, izmir ev taşıma firmaları, nakliye şirketleri, izmir nakliye firması

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi 08:30-20:00
Salı 08:30-20:00
Çarşamba 08:30-20:00
Perşembe 08:30-20:00
Cuma 08:30-20:00
Cumartesi 08:30-20:00
Pazar 08:30-20:00

Add Comment


Arayınız
WhatsApp chat