Dikili Evden Eve Nakliyat

Yüksek ve eski binaların yer aldığı İzmir ve çevresinde yeni binaların yeni sistemleri de devreye girince asansörlü nakliyat hizmetlerine olan ihtiyaç her geçen gün daha fazla artmaya başlamıştır. Bununla da kalmayıp nakliyat sektöründeki rekabeti de kızdırmıştır. Dikili evden eve nakliyat firmamız sektörümüzde var olan rekabetten etkilenmemekte, kaliteli ve sigortalı hizmetleriyle farkını ortaya koymaktadır. Daha önce bizimle çalışan müşterilerimizin geri dönüşleri ve referans olmaları Dikili evden eve nakliyat firmamızın gücüne güç katmaktadır.

Dikili evden eve nakliyat olarak asansörle eşya taşımacılığın öncülerinden olduğu için, evden eve nakliyat hizmetini gönül rahatlığıyla bizden alabilirsiniz. Evden eve nakliyat denildiğinde ortalıkta dolaşan kapsamını ya da her kafadan çıkan yorumları bırakmamız gerekir. Ve evden eve nakliyat hizmetini, siz müşterilerimizin taşınmasını istediğiniz tüm eşyalarınızın bulunduğu yerden, istediğiniz adrese doğru zamanda, kaliteli, güvenli ve garantili taşınması için gerekli aşamaların planlanması, uygulanması ve kontrol edilmesi olarak tanımlayabiliriz. Dikili evden eve nakliyat firmamız, saymış olduğumuz tüm bu süreçleri, gerekli teknolojik altyapı ve uzman kadrosuyla eksiksiz gerçekleştirmektedir.

Evden Eve Nakliyatta Bizi Tercih Edin, Rahat Edin

Taşındığınız ya da taşınacağınız evin şartlarının kötü olması veya uygun olmaması asansörle taşınmayı zorunlu hale getirebilmektedir. Dolayısıyla bu hizmetimizden yararlanmadan önce, evden eve nakliyat ile ilgili detaylı bir araştırma yapmak sizin için faydalı olacaktır. Her hizmet de olduğu gibi evden eve nakliyat hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve söz konusu firmanın hizmet kalitesi oldukça önemli olmaktadır. Daha önceden bu hizmeti aldıysanız, konuya hâkimsinizdir ve neden bahsettiğimizi çok iyi anlıyorsunuzdur. Dikili evden eve nakliyat olarak da vermiş olduğumuz tüm hizmetleri kurumsal bir çercevede ve garanti kapsamında verdiğimiz için bahsetmiş olduğumuz tüm detay ve hizmetlerimizden sonuna kadar kendimize güveniyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin kaliteli ve garantili hizmet almanıza önem verdiğimiz için Dikili evden eve nakliyat firmamız olarak, evden eve nakliyat hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken süreçleri sizlerle paylaşmak istemekteyiz:

  1. Demontaj ve paketleme
  2. Eşyaların araca taşınması
  3. Yeni adrese eşyaların nakliyatı
  4. Eşyaların yeni eve taşınması
  5. Montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi

Saymış olduğumuz tüm bu hizmetleri evden eve nakliyat firmalarının üstlenmesi gerekmektedir. Hatta istediğiniz takdirde eşyalarınızı belli bir süre ev eşyaları için uygun olan depolarda muhafaza edebilmelidirler. Dikili evden eve nakliyat, evden eve nakliyat hizmetini sizlere tüm süreçleri kesintisiz, yüksek müşteri memnuniyeti ve garanti kapsamında sunmaktadır. İstediğiniz her anda tekrar yeni adresinize nakliyesi yapılarak eviniz yaşamaya hazır olarak teslim edilmektedir.

Dikili Evden eve nakliyatı maliyetler için incelemek gerekirse iki kısma ayırarak incelememiz gereklidir. Şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliyat her iki seçenekte de operasyonlar bire bir aynı iken maliyetler biraz değişiklik gösterebilir. Şehirlerarası için maliyetlerin 51% ni yakıt giderleri getirirken şehir içinde bu oran 11% e düşecektir. İşçilik her iki seçenekte de önemli bir yer tutmakta şehirlerarası için 38% iken şehir içinde 56% lara kadar yükselebilir. Paketleme malzemeleri her iki durumda en düşük gider kalemi iken şehir içinde daha yüksek olmasının sebebi şehir içi için daha fazla paketleme malzemesi kullanılması değil aksine daha az kullanılır ancak yüzde olarak yüksek olmasının nedeni şehir içi fiyatlar daha düşük olduğunda yüzde değeri daha fazla çıkabilmektedir. Sayfamızın sağ üst bölümünde iletişim bilgileri yer almaktadır. Bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Telefon
Harita