Güzelbahçe Koli Taşımacılığı

Nakliyat sektörü, evrilerek geldiği çağımızda koli taşımacılığı hizmetinin önemi giderek artmaktadır. Güzelbahçe koli taşımacılığı olarak bu hizmetin ve ihtiyacın değerini bilerek hareket etmekte, gerekli donanımlara sahip olarak koli taşımacılığı hizmetini vermektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön sırada yer aldığı için koli taşımacılığı hizmetinin sorunsuz ve sağlıklı verilmesi için özel araçlar tahsis etmiş bulunmaktayız.

güzelbahçe

Özel koli taşıma araçlarımızla beraber, dışarıdan gelen olumsuz etkilere maruz kalmadığı gibi içeriden de eşyaların sağa sola çarpılarak zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Böylelikle kolide herhangi bir ezilme, çizilme gibi herhangi bir sorunla karşılaşılmamaktadır. Güzelbahçe koli taşımacılığı firmamız, siz değerli müşterilerimizin eşya ve kolilerini aynı hassasiyet ve özenle süreçlerden geçirmekte ve memnuniyetinizi yüksek tutmaya çalışmaktadır. Ayrıca koli taşımacılığı konusunda yıllardır çalışan, eğitimli ve profesyonel bir ekibimiz de bizimle beraber size güvenli ve kaliteli hizmet vermek için sürekli çalışmaktadır.

Koli Taşımacılığı Hizmetinde Standart Oluşturduk

Güzelbahçe koli taşımacılığı, koli taşımacılığı hizmetini en kaliteli ve garantili şekilde sizlere sunmak için fazlasıyla başarılı taşıma teknikleri kullanmaktadır. Bu şekilde hareket ederek, eşi benzeri olmayan, diğer nakliyat firmalarına oranla daha fazla fark yaratmaya çalışan bir firma olmak gayretindeyiz. Güzelbahçe koli taşımacılığı uzman personeli, koli ebatlarının ve miktarının bilgilerini aldıktan sonra adres bilgilerini teyit etmektedirler. Özel aracımız siz müşterilerimizin yazılı evraklarını ( irsaliye, fiş, onay belgesi, ağırlık miktarı vs.) alır ve belirtilen adrese doğru harekete geçmektedirler.

Güzelbahçe koli taşımacılığı firmamızın ekipleri son olarak işlemleri tamamladıktan sonra, aracı kapatarak, taşınan yer, firmanız ise çıkış izin belgelerini alarak belirtilen adrese hareket etmektedirler. İstenilen adrese varıncaya kadar Güzelbahçe koli taşımacılığı firmamıza ait özel aracımız, yolda en az bir defa durmakta, ekiplerimiz de araç ve taşınan malzemenin kontrolü yapmaktadırlar. Taşınma işlemi tamamlandıktan sonra aracımız hizmet bedelini alarak firmamızın bulunduğu yere geri dönmektedir.

 

Telefon
Harita