Alsancak Evden Eve Nakliyat firması olarak asansörlü taşımacılık ve sigortalı şehir içi, şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Alsancak Nakliyat, Lojistik ve Taşımacılık sektöründe faaliyet sürdüren İzmir Alsancak Nakliyat firmamız Profesyonellik kazanmış yılların deneyimli firmasıdır.

Uzman ekip kadromuz ve güncel teknolojik ekipmanlarımız ile tüm taşıma işlemlerini yerine getirebilecek teşkilatlanmaya sahibiz. Bir firma veya ev den tutun da bir fabrikaya değin her türlü taşıma planını yerine getirebilecek kapasiteyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İzmir evden eve nakliyat firması olarak başta Alsancak olmak üzere tüm Türkiye’ ye hizmet vermekteyiz.

İzmir Alsancak

İzmir ili Alsancak ilçesi sınırları içerisinde yer alan Alsancağa bağlı bir semttir.  İzmir’in batı yakasında yer alır. Başta İzmir ve ülkemizin en önemli örnek semti Alsancak semtidir.

Alsancak ulaşım kolaylığı Modern ve lüx yapıları, siteler, rezidanslarıyla ve en önemlisi de  yeşil alanlarıyla doğa harikası bir semttir. Alsancak, Urla, Çeşme, Menderes ve  Çiğli gibi ilçelerle çevrili oalan İzmir’in hemen hemen her ilçesine hizmet vermekteyiz.

Alsancak Evden Eve Nakliyat

İzmir Çakıroğlu Alsancak Evden Eve Nakliyat sektörüne hakim, alanında uzman ekip ve ekipmanlara sahip olan firmamız sektörün parlayan yıldızı haline gelmeyi başarmıştır. Eşyalarınızı önceden ekspertiz arkadaşımızın analizi ile tespit ederek, büyüklüğüne göre bir plan çıkarırız. Buna uygun nakliyat aracı ve ekibi belirleriz. Duruma göre ekip ve ekipmanlarımızın sayısında artışa da gidebiliriz. Çakıroğlu evden eve nakliyat olarak bizleri instagram sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Eşya Paketleme

Alsancak Evden Eve Nakliyat ekibimiz alanında uzman personellerden oluşmaktadır. Nakliyat eşyalarınızı özenli bir şekilde paketliyoruz. Öncelikle ufak şeylerden başlayarak, özellikle de cam ve kırılabilir eşyaları paketliyoruz. Gazete kağıtlarıyla sarıyoruz. Taşınma esnasında kırılmaması için de köpük paketlere koyarak kırılmalarını engelliyoruz. Sonraki aşamada giyim eşyalarını paketliyoruz. Mobilyalarını de montaj yaparak ayırıyoruz. Çizilmesinler diye de ambalajlıyoruz. Aynı şekilde beyaz eşyaları da ambalajlayıp taşımaya hazır hale getiriyoruz.İşimizi yaparken sizleri her zaman düşünüyor ve buna göre hareket ediyoruz. Sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görüyor ve en sağlam şekilde paketliyoruz. Ayrıca en ufak hasarlarınızda sigortamız aracılığı ile hasarınızın karşlığı kesinlikle ödenmektedir hiç bir kuşkunuz olmasın.

Alsancak Tavsiye Nakliyat Firması

Bu güne kadar yaptığımız bütün taşımalarda müşterilerimiz sürekli olarak bizleri aramışlardır. Alsancak Evden Eve Nakliyat bölgesinde daimi müşterilerimiz mevcuttur ve kendi müşterilerimiz kendi çevrelerine de Alsancak Nakliyat firmamızı gönül rahatlığıyla tavsiye etmektedirler. Bu hem onların hem de yönlendirdikleri kişilerin yararına olan bir durumdur. Tavsiye üzeri gelen müşterilerimize özel indirim uygulamaktayız. Referanslarımız sayesinde bizlere ulaşan yeni müşterilerimize her zaman yeni kampanyalar sunmaya devam edeceğiz. Alsancak ilinde daha önce yaptığımız nakliyat işlemleri hakkında yorumları internetten araştırırak bulmanız mümkün. Çakıroğlu Evden Eve nakliyat firması olarak hızla ilerleyen teknolojiye ayak uydurduk ve bu teknoloji ile siz müşterilerimize en sağlıklı evden eve taşıma hizmetini sunuyoruz.

Alsancak Nakliyat Sözleşmesi

Alsancak Evden Eve Nakliyat öncesi taşınma sürecinin bütün ayrıntılarını içeren bir taslak metin ile müşterimiz arasında uzlaşı sağlamaktayız. Müşterilerimizin isteği üzerine maddeler eklenebilmekte ve çıkarılabilmektedir. Nakliyat sözleşmesi müşteri yararı gözetilerek karşılıklı anlaşmaya varılarak hazırlanır. Her iki taraf da mutabık kalır ise sözleşme imzalanır.Evden eve nakliyat firmamız kesinlikle sözleşmesiz çalışmaz. Nakliyat firmalarının en büyük zaaflarından biride bu sözleşme konusudur. Sizler bir nakliyat firması ile çalışmak istediğiniz durumlarda kesinlike firmanın sizlere sözleşme sunup sunmadığına bakın ve size sözleşmesiz hallederiz gibi kelimeler kullanan firmalarla kesinlikle işler yapmayınız. Böyle durumlarda malınıza eşyanıza gelen zararlardan’da hiç bir hak iddia edemezssiniz. Bu gibi durumlar için bunlara dikkat ediniz.

 

Alsancak Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat, Alsancak Evden Eve Nakliyat bütün taşıma çalışmalarımızda uyguladığımız bir hizmettir. Eşyalarınızın taşınma esnasında darbelenme, çizilme veya kırılma gibi herhangi bir zarara karşın tedbir amaçlı uyguladığımız bir yöntemdir. Anlaşmalı olduğumuz sigorta acentesi aracılığıyla eşyalarınızı bedelinin üzerinde bir maliyetle sigortalatmaktayız. oluşacak bütün zararlarınız sigorta kapsamında tarafımızca karşılanmaktadır.Sigortasız nakliyat hizmeti veren firmalardan lütfen uzak durunuz bu tarz firmalar her zaman sizlerin hakkını gasp etmekle kalmaz ayrıca eşyalarınıza zararlarda verir. Kesinlikle bu konuda araştırmacı olun ve dikkatli olun. Özellikle bir firmanın orjinal olup olmadığını anlamak için kapınıza gelen firmaların araçlarına dikkat edin logosu gerçekmi değilmi kamyonlarında reklamları varmı yokmu bunlara dikkat edin. Eğer kamyonları kendileriyle hiç alakası olmayan bir logo ve resim içeriyorsa bu durumlarda kesinlikle kendilerine bu konu hakkında sorular sorun.

 

Alsancak Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Alsancak Evden Eve Nakliyat çalışmalarımızda Asansörlü nakliyat hizmetimiz kat sayısının fazla olduğu yerlerde tercih edilmektedir.Asansörlü nakliyat günümüzde en çok kullanılmakta olan sistemdir. Ancak bazı firmalar asansörlü nakliyat hizmeti verdiğinden söz ederki gerçektende asansörlü hizmeti kurarlar. Ancak kullandıkları asansörlerin tamamı kontrol edilmişmi gerekli evrakları imzalımı ve kullanım ruhsatı varmı yokmu bunları bilemessiniz. Öncelikle bu gibi durumlarda firma yetkilileri ile iletişime geçerek bunların yasal yollarla yapılıp yapılmadığını kontrol edin. Asansörlü nakliyat işinde en önemli noktalardan birisi asansörün ne kadar yeni ve ne kadar hızlı olduğudur.

 

Alsancak Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Şehiriçi evden eve nakliyat hizmetimiz izmir,  Alsancak Evden Eve Nakliyat başta olmak üzere 39 ilçe ve bütün semtler için geçerlidir. Evden eve nakliyat hizmetin’de izmirde ileri gelen bir referansa sahibiz. Müşterilerimize hizmetimizi verdikden sonra olumlu sonuçları ile bizleri her zaman referans gösterdiler. Onların arkasından gelen yeni müşterilerimizede aynı şekilde hizmet vererek bugune kadar getirdiğimiz firmamızın noktasını veridğimiz emekler ve müşterilerimizin güleryüzüne borçluyuz.

 

Alsancak Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Alsancak Evden Eve Nakliyat alanında bütün illere şehirler arası nakliyat yapmaktayız. Şehirler arası evden eve nakliyat, taşıma hizmetimiz Tüm Türkiye’ de bütün illere yapılmaktadır. Dilediğiniz İl ve ilçeye nakliyat hizmeti vermekteyiz. Alsancak Nakliyat firmamız sahip olduğu lokal ekipler ve bağlantılar ile bütün illerde çalışmalarını sürdürmektedir.Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde genellikle gidilecek mesafe baz alınarak fiyatlamalar yapılır. Eşyaların taşınma ücretinden ayrı olarak bu hizmetin en büyük fiyat faktörü kilometre hesabıdır. Nakliyat işlemi örneğin izmir’den diyarbakıra gidecekse yol koşulları yakılacak mazotlar vb gibi durumlardan fiyat hesaplaması yapılmalıdır. Ayrıca uzun yola çıkan eşyalarınız için özel bir sözleşme yapılmasıda söz konusu olabilir. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır. Ayrıca genellikle ucuz diyerek işe başlanılan nakliyat firmaları size 2 günde yetiştirme sözü verir ancak malesef bazen 3 -4 günde yetiştirirler. Bu gibi firmalardan uzak durmanızı öneriyoruz.

 

Alsancak Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden ve nakliyat firmaları içerisinde en Profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip firma Çakıroğlu Evden Eve Nakliyat firmamızdır. 40 yıllık deneyim ve sektörel tecrübelerimizle hizmetinizdeyiz. Firmamızın yıllardır gelişmesine devam etmesinin en büyük etkenlerinden biriside teknoloji ile olan uyumumuzdur. Teknoloji geliştikçe aletler yenilendikçe bizde yenileniyoruz. Her zaman son teknoloji donanımlarla  yola çıkıyoruz. Buda bizim her zaman kalitemizi ve gurur tablomuzu korumaktadır. Bizler yeniliğe açık oldukça müşterilerimizde bizlere her zaman referans olacaktır. Eski bir asansörle hizmet veren firma ne kadar başarı sağlayamıyorsa yeni asansörle hizmet vererek biz o kadar başarı sağlıyoruz.

 

Alsancak Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Alsancak Evden Eve Nakliyat fiyatları açısından en uygun hizmeti vermekteyiz. En ucuz evden eve nakliyat hizmeti vermemize rağmen en kaliteli nakliyat çalışmasını sunmaktayız. Deneyin ve siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılarak farkı yaşayın. Fiyat konusu her nakliyat firmasından farklı olabilir. Ancak sizleri kandırmaya yönelik işler yapan nakliyat firmalarıda her zaman bu rekabetin içinde olacaktır. Örneğin size daha ev ve eşyanız hakkında hiç bişey görmeden bilmeden fiyat veren nakliyat firmalarından her zaman uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Nakliyat firması fiyat hesabı yapmadan önce evinize bir exper göndermelidir.

Evinize gelen experin amacı ise önce eşya durumunuzu kontrol etmektir. Ağır eşyanız ne kadar küçük eşyalarınız ne durumda binanın kaçınca katındasınız kat durumunuz kapıların genişliği gibi.Binanın önünden sizin katınıza çıkacak olan asansör hangi camdan içeri girecek veya binanızın önündeki trafik durumu nasıl park yeri varmı musaitlik durumları varmı yokmu gibi durumları incelere ve bu konuyu firmasına aktarır. Firmada sizlere bu gelen bilgiler doğrultusunda bir fiyat taslağı hazırlar ve sözleşmesi ile size gelir. İzmir evden eve nakliyat hizmetlerimizden sizlerde faydalanmak istiyorsanız bizler ile iletişime geçiniz.

Telefon
Harita