Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık

Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Eşya Taşımacılığında nakliyat fiyatları müşterilerin kafasını karıştıran bir konudur. Şehir içi evden eve taşımacılık şirketlerinin fiyat verme kıstaslarına biraz bakmak gerekir. Aslında ekspertiz ve keşif hizmetleri de fiyatı net olarak belirlemede araç olarak kullanılmaktadır.

Nakliyat fiyatlarında en önemli dikkate alınması gereken konu işin ciddiyetidir aslında. Bu da müşterinin taşımacılıktan ne beklediğine bağlı olarak değişir. Ama olması gereken aslında şudur.  Şehir içi evden eve nakliyat; taşınacak eşyanın deforme olmaması, taşınmanın zamanında yapılması dolayısıyla müşterinin işini ve planını aksatmaması, olası kazalara karşı nakliyat firmasının sigortalı olması ve doğacak zarardan sorumlu olması çok önemlidir. Bunun bilincinde olmak lazım. Fiyatı belirleyen faktörler genel olarak şunlardır.

şehir içi evden eve nakliyat, şehiriçi evden eve nakliyat, şehir içi taşımacılık

İzmir evden eve nakliyat şehir içi şehirlerarası evden eve taşımacılık, yılların verdiği deneyim, tecrübe, öz güven ile kaliteli, güvenilir ve sigortalı ev taşıma hizmetini ekonomik uygun nakliyat fiyatları ile hizmet vermektedir.şehir içi evden eve nakliyat, şehiriçi evden eve nakliyat, şehir içi taşımacılık

Mesafe: Mesafenin uzak olması taşıma maliyetini arttıracağından nakliye fiyatını yükseltmektedir.

Binadaki Kat Sayısı: Kat sayısı fazlalaştıkça işçi sayısı artacağından taşıma maliyeti artar.

Eşyaların Cinsi: Eşyanın riskine göre (cam, seramik, gümüş vb.) gibi değeri çok fazla olan eşyada çok kaliteli ambalaj meteryali kullanmak gerekir.

Kullanılacak ambalaj malzemesinin kalitesi değişeceğinden nakliyat fiyatları da değişmektedir. Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık, siz değerli müşterilerimizin yukarıda belirtmiş olduğumuz hususların taşınma işlemleri de faydalı olacağı kanaatindeyim.

Son sistem araçlarımızla profesyonel İzmir evden eve nakliyat hizmeti veren bir şirketiz. Taşımacılıkta paketleme ve ambalajlama son derece önemlidir. Eşyaların taşınması sırasında paketlemenin ve bu iş için kullanılan malzemelerin kalitesi iyi olmak zorundadır. Aksi halde, ne kadar tecrübeli ve deneyimli olursanız olun eşyalarınızın zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır.

İthal kraft kağıtlı havalı naylonlar, özel kutularla eşyaların alabileceği hasar çok daha az olabilmektedir. Mobilyalarınız ilk olarak özel üretilen köpük profiller ile kaplanır ve streç film ile sarılarak en iyi korunma sağlanır.

Taşınmadan önce sökülen parçalarınız için eğer daha önceden özel kutusu var ise ekibimizce onlar kullanılmaktadır. Şayet yoksa,eşyaların özelliğine göre en uygun şekilde paketlenmesi yapılır. Her eşya farklı yapıda ve büyüklükte olduğu için özelliğine ve yapısına göre ambalajlanması yapılmaktadır. Eşyalarınızın araçla transferi esnasından sarsılmaması için olabildiğine düzgün yerleştirilen yükünüzü aldığımız şekilde teslim etmekteyiz.

WhatsApp chat
Telefon
Konum