Dershane Taşımacılığı

Dershane Taşımacılığı

Dershane taşımacılığı önemli nakliye kollarından bir tanesidir. Çünkü dershanelerde hem öğrencilere, hem velilere, hem okul yönetimine hem de öğretmenlere ait bilgi ve belgeler bulunmaktadır. Bu sebeple dershane taşımacılığı özen gerektiren bir konudur. Bu bilgi ve belgelerin zarar göremeden ve gizlilik kuralları içerisinde taşınması önem arz etmektedir. Dershaneler yapısı gereği eğitim merkezleridir. Bu sebeple kitap, test ve soru kitapçıklarının bolca bulunduğu dershanelerin taşınma işlemi yapılırken zarar verilmemesi esastır.

Diğer tüm illerimizde olduğu gibi İzmir dershane taşımacılığı hizmeti de sunan firmamız dershanelerin başka bir adrese taşınması veya yeni şube açması hallerinde taşıma işlemlerine yardımcı olmaktadır. Dershanelerde kitaplar, belgeler ve testlerin yanı sıra birçok malzeme de bulunduğu unutulmamalıdır. Bu malzemelerin doğru ve düzgün taşınması dershanenin işleyişi açısından çok önemlidir. Aksi halde dershanenin eğitim süreci sekteye uğratılabilir ve hem öğrenciler hem dershane sahipleri tarafından kayıplar ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple firmamız dershane taşımacılığında kaliteli ve hızlı bir çalışma prensibi ile kısa süre içerisinde eşyalarınıza zarar vermeden dershaneyi hazır hale getirerek sizlere teslim etmektedir.

Dershane Taşıması Yapılırken Hangi Hususlara Dikkat Edilmelidir?

Dershane taşımacılığı İzmir olarak taşıma işlemlerinde özverili ve dikkatli bir çalışma prensibi yürütmekteyiz. Sektörde uzun yıllardan beri hizmet sunan firmamız birçok dershane taşımacılığı yaptığından dolayı oldukça tecrübelidir. Dershane taşımacılığında kullanmış olduğumuz personellerimiz bu konuda uzman kişilerden oluşmaktadır. Dershane taşımacılığı yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususların olduğu unutulmamalıdır.

*Dershanede kullanılan sandalyeler ve masalar firmamız tarafından özel ambalajlar vasıtasıyla paketlenmektedir.

*Dershanede kullanılan bilgisayar ve elektronik aletler özenle paketlenmelidir.

*Dershanede kullanılan mobilyalar balonlu ambalajlarla ambalajlandıktan sonra farklı araçlarla nakliyesi yapılmalıdır.

*Kitaplar, testler, soru kitapçıkları ve laboratuar malzemeleri ayrı ayrı dikkatli bir şekilde paketlenmelidir.

 

Kaliteli ve Güvenli Dershane Taşımacılığı

Dershane taşımacılığı özveri gerektiren bir konudur. Bu sebeple dershane taşımacılığı yapan firmamız öncelikle sizlere ücretsiz bir fizibilite hizmeti sunmaktadır. İzmir dershane taşımacılığı hizmeti olarak personellerimiz dershanenize gelerek ön bir araştırma yapar. Eşyaların adedi, büyüklüğü ve ağırlığına bakarak bir rapor hazırlar. Bu rapora göre taşıma yapılacağı gün kaç tane nakliye aracı ve taşıma personeline ihtiyaç duyulduğu belirlenir. Ardından taşıma günü için uygun bir gün seçilir. Taşıma gününün dershanenin tatil olduğu bir gün olmasına dikkat edilir. Bu şekilde hem dershane sahiplerinin hem de öğrencilerin maddi ve manevi kayıplara uğraması engellenir. Taşıma günü eşyalar dikkatlice paketlenir ve taşıma süreci başlatılır. Yeni adrese teslim edilen eşyaların montajı ve dekorasyonu yapılarak taşıma işlemleri sonlandırılır. İşlemler sonlandırıldıktan sonra taşımıza işlemi firmamızın demirbaşı olan kapalı kasa özel mobilya iç kaplama araçlar tarafından transfer edilir.

Dershane Taşımacılığında Tercih Edilmemizin Sebebi

Dershane taşımacılığında kaliteli ve hasarsız bir taşıma işlemi yürüttüğümüz için sık sık tercih edilen Çakıroğlu Nakliyat sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için kendini sürekli geliştirmeye özen gösteriyor. Dershane taşıma fiyatları konusunda da makul fiyatlarla hizmet sunan firmamız çeşitli kriterleri baz alarak bir fiyatlandırma sunuyor. Dershane taşıma işlemleriniz hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilir, ücretsiz ekspertiz hizmeti isteyebilirsiniz.

WhatsApp chat
Telefon
Konum