Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Evden eve nakliyatta paketleme ve ambalajlama hizmeti taşınma sürecinin en önemli aşamalarından birisidir. Doğru yapılmayan bir paketleme ile eşyalarınız zarar görebilir ve istenmeyen sonuçlar doğabilir. Bu sebeple nakliye hizmetleri yürüten firmanın paketleme ve ambalajlama konusunda bilgili olması gerekmektedir. Öte yandan kullanılan paketleme malzemesinin kaliteli olması da büyük önem taşır.
Evden eve nakliyat sırasında kullandığımız paketleme ve ambalaj malzemeleri eşyalara göre çeşitlilik göstermektedir. Mobilyalarda farklı beyaz eşyalarda farklı kırılacak eşyalarda ise daha farklı ambalajlar ile eşyalarınızı koruma altına almaktayız. Kırılacak eşyalar için firmamız tarafından özel bir kutulama yapılır. Bu sayede eşyalarınızın kırılıp hasar görmesi engellenir.
Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ise sıhhi tesisatçı tarafından sökülerek özenli bir şekilde paketlenir. Ancak bu ürünler oldukça hassas olduğu için kırılma veya hasar görmeye karşı ambalaj battaniyesi adı verilen keçe kumaşlara sarılır.
Kıyafetler ise özel karton kutularda taşınır. Özel eşyalarınız için yine ayrı bir paketleme aracı kullanan İzmir evden eve nakliyat eşya paketleme ve ambalaj konusunda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için ambalajlama kalitesini en üst seviyeye taşımıştır.

İzmir Evden Eve Ambalajlama – Paketleme Malzemeleri

Ambalajlama ve paketlemenin özen gerektiren bir konu olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Taşınırken kimse eşyalarına zarar gelmesini istemez. Güvenerek teslim ettiği eşyalarını nakliye firmasından aynı şekilde geri almak ister. Nakliye firmaları da kaliteli hizmet sunabilmek için ambalajlama ve paketlemeye oldukça önem vermesi gerekmektedir. İzmir evden eve nakliyat firması olarak ambalajlama ve paketlemenin bu denli önemli olma sebebini gayet iyi biliyor. Bu sebeple kullandığı ambalajları özenle seçiyor ve personellerini paketleme konusunda eğitiyor.

Firmamız ambalaj ve paketleme esnasında karton koli, hava kabarcıklı naylonlar, karton fıçı, özel kutular, koli bandı gibi ambalaj malzemeleriyle hizmet sunmaktadır. Ambalajlama hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmayı amaç edinen firmamız müşterinin taleplerine uygun ambalajlamayla da hizmet vermektedir. ambalajlanan eşyalarınız, kapalı kasa mobilya kaplama araçlar ile taşınır. Nakliyat araçlarımız firmamızın demirbaşıdır.

Taşınma esnasında eşya paketlemesinde kullandığımız ürünleri görmek için, evden eve nakliyatta kullanıldığımız ambalaj malzemeleri makalemizi okuyabilir, bu ürünler hakkında daha geniş bilgi edinebilirsiniz.

paketleme ve ambalajlama hizmeti, evden eve paketleme ve ambalajlama hizmeti, evden eve nakliyat amabalajlama, evden eve nakliyat paketleme

Evden eve nakliyatta paketleme ve ambalajlama hizmeti taşınma sürecinin en önemli aşamalarından birisidir

Mobilyaların Paketlenmesi ve Ambalajlama mobilyalar oldukça hassas ve dikkat gerektiren eşyaların başında gelmektedir. Bu sebeple  evden eve nakliyat esnasında eşya paketleme hizmetleri yürütülürken öncelikle firmamız tarafından sizlere yönlendirilen profesyonel ve işinde uzman ekimiz mobilyalarınızın demonte işlemini yürütür. Parçalara ayırdığı mobilyalarınızı özel paketleme malzemeleriyle paketler. Bu şekilde paketlenme sebebi eşyaların bir bütün halinde zarar görmeden taşınmasının imkansız olmasıdır. Eşyalarınızı parçalara ayıran ekibimiz bu konuda uzman kişilerdir.

Bu sebeple kesinlikle eşyalarına zarar gelmez ve demonte işlemleri için sizlerden ekstra bir ücret talep edilmez. Parçalara ayrılan mobilyalarınız kaliteli malzemelerle ambalajlanır ve yeni adresinizde monte edilerek sizlerin kullanımına sunulur. İzmir evden eve ambalaj ve eşya paketleme hizmeti sayesinde içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıttırabilirsiniz.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Fiyatları, 

İzmir evden eve ambalajlama fiyatları belirlenirken eşyaların miktarı ve kullanılan ambalajın kalitesi ve miktarı belirleyici faktörlerdendir. Bu sebeple kişilerin talebine göre ambalaj seçimi ve kaliteli ambalajların kullanılması fiyatları arttırabilmektedir. Firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kaliteli ambalajları uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

WhatsApp chat
Telefon
Konum