izmir evden eve nakliyat, izmir asansörlü nakliyat, izmir evden eve taşımacılık

Piyano Taşımacılığı

Müzik aletleri içerisinde enstrüman aleti olarak bulunmakta olan piyano, geçmişten günümüze kadar gelen ve her dönem ihtişamını koruyan bir yapıya sahiptir. Hiçbir solo çalgı aleti piyano ile boy ölçüşemez. Bunun nedeni ise çok geniş bir ton aralığının bulunmasıdır. Bu özelliği ile de enstrümanların kralı olarak bilinmektedir. Bu denli önemli bir çalgı aletinin taşınmasında da illaki dikkat, özen ve itina gerekir. İzmir’de piyano taşımacılığı hizmeti vermekte olan bir firma olarak sizlerin piyano olanını en güzel ve zarar görmeyecek şekilde taşımaktayız. Birçok nakliye alanında hizmet vermekte olan firmamız bu hizmetleri şehir içi ve şehirlerarası olarak da yapmaktadır. Firmamız, alanında uzman kadrosuyla hizmetlerine son hız devam etmektedir. Bütün nakliye hizmetlerinde olduğu gibi piyano nakliye hizmeti çalışmalarında da profesyonel bir yaklaşım sergileyerek piyanolarınızı sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

Ekspertiz ile keşif işlemi

İzmir’de piyano taşımacılığı hizmetinde önde gelen bir kurumsal firma olarak sizlerin piyanolarının taşıma işlemine ilk olarak keşif işlemi ile başlıyoruz. Burada önemli olan piyanonun büyüklüğü, binadaki giriş çıkı yerlerinin geniş ve ya dar olması ve kat yüksekliğidir. İzmir asansörlü nakliyat için gereken bir bina olup olmadığı ve asansörün kurulabileceği yerin olup olmadığı önemlidir. Tüm bu konularda gerekli bilgileri topladıktan ve sizlerle de fikir alış verişi yapıp ücret konusu da görüşüldükten sonra eğer anlaşmaya varılırsa taşıma işlemleri için sizlere uygun bir randevu günü belirliyoruz. Sözleşme kısmına gelince, karşılıklı bir şekilde içinde şartnamelerin bulunduğu bir evrak imzalayarak iki taraf ta birer nüsha bu evraktan almaktadır. Bu da ilerde çıkabilecek sorunların öncesinden önlem almaya yaramaktadır. Sigorta şirketlerinden bir tanesi ile sizler arasında isteğinize bağlı olarak isterseniz bağlantın da kurabiliriz. Bu da daha rahat bir nakliye işlemi gerçekleştirmeniz de sizlere çok kolaylık sağlayacaktır.

Piyanonuzun başına gelebilecek her türlü en azından maddi hasarı karşılama şansına da bu sigorta sayesinde sahip olabileceksiniz. Sigorta poliçesi de yine iki nüshadan oluşur. O yüzden yine bir nüshanızın yanınızda bulundurup saklamanızda fayda vardır. Tüm bu işlemlerin ardından piyanonuzu en kaliteli ambalaj malzemesi kullanmak suretiyle ambalajlama işlemi yapılmakta ve piyanonuz kesinlikle hiç bir şekilde hasara ve ya çiziğe uğramadan taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir. Havalı naylonlar kullanarak beyan uzun sarsılma esnasında zarar görmesini de bu şekilde engelliyoruz. Piyanonuzla beraber taşınması gereken ufak tefek eşyalarınız olduğunda bunları da hiçbir şekilde sorun yapmadan yanında taşıyoruz. Çalışanlarımızın üstün meziyetli oluşu bütün nakliye işlerimizde olduğu gibi piyano taşımacılığında da kendini göstermekte ve bu şekilde yapmış olduğumuz bütün çalışmalardan başarılı sonuçlar almaktayız.

Müzik aletleri içerisinde enstrüman aleti olarak bulunmakta olan piyano, geçmişten günümüze kadar gelen ve her dönem ihtişamını koruyan bir yapıya sahiptir. Hiçbir solo çalgı aleti piyano ile boy ölçüşemez.

evden eve nakliyat, evden eve nakliyat izmir, evden eve nakliye, piyano taşımacılığı, izmir piyano taşımacılığı

Kaliteli hizmetin adresiyiz

İzmir piyano taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız şimdiye kadarki taşımacılık alanlarında hepsinde olduğu gibi bu alanda da üstün başarı performansıyla her zaman gözde bir nakliye firması olmaya devam etmektedir. Bizlerden Şimdiye kadar her alanda nakliye hizmeti alan bütün müşterilerimiz Her zaman memnuniyetlerini dile getirmekte ve bu dile getirme oraya da başkalarına tavsiye ederek belirtmektedirler. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için yaptığımız nakliye hizmetlerinde ilk hedefimiz, sizlere güvenli ve sorunsuz bir nakliye hizmeti sunmaktır. Performansınız da Şimdiye kadar göz doldurduğumuz semtimizde bütün ilçe ve köyleri de dahil olmak üzere hizmet vermekte ve de yurt içi bütün şehirleri de yine nakliye hizmeti sunmaktayız. Teknolojik gelişmelerden de her zaman haberdar olarak kendinizi yenilemekteyiz. Personellerimiz ile teknolojik yeniliklerden haberdar ederek onları eksik olduğu noktalarda gerekli eğitimi alma şansı vermekteyiz. Nakliye işinin sadece iş gücüyle olmadığının bilincinde hareket etmekte ve bunun yanında eğitim ve zekanın da gerektiğini çok iyi bilmekteyiz. Sizde eğer bir nakliye firması arıyorsanız ve bu konuda özellikle güven sıkıntısı yaşıyorsanız bizlerin garantili nakliye hizmetlerinden vakit kaybetmeden faydalanmak için hemen arayabilirsiniz.