konak evden eve nakliyat

konak evden eve nakliyat, konak evden eve, konak evden eve fiyatları, konak evden eve nakliyat fiyatları, konak evden eve nakliye, konak evden eve firması, konak evden eve nakliyat firması,

konak evden eve nakliyat

Konak Evden Eve Nakliyat

konak evden eve nakliyat firmarıyla görüşürken fiyat dan önce belge ,sorunuz,büronuz varmı onu sorunuz içinize yatar sa nakliyat fiyatlarını sorunuz çünkü konak evden eve firmasıyım diyen bir çok firma müşterileri av olarak görmektedir.

Çakıroğlu Nakliyat İzmir’in öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Müşterilerine sunduğu özel hizmetleri ile nekadar özenli bir çalışma yürüttüğünü kanıtlamıştır  (Her eşya sahibi için değerlidir) anlayışı ile yaklaşmayı esas almaktadır. Korsan firmalar denetlenmediği gibi İzmir gibi bir metropol şehirde içler acısı bir durumdur bu bilgiyi Konak evden eve nakliye müşterilerine aktarmak yetkililer yerine biz işini temiz yapan firmalara düşmüştü.

konak evden eve nakliyat meslegini kendimize meslek edinmişiz bi bakıyorusunuz korsan bi konak evden eve nakliyat firması sizin yıllarca emek verdiğiniz iş sektörünü baltalamaktadır .

İnternette bulduğunuz her nakliyeci konak evden eve nakliyat değildir yeri yurdu olmayan bi web sitesi yapan nakliyeciyim diye ortalarda dolanmaktadır  firmamız bu korsan yeri yurdu olmayan nakliye sitelerini google bildirmektedir ki müşteriyi av olarak gören kişiler emellerine ulaşamasın.

konak evden eve nakliyat, konak asansörlü nakliyat, konak nakliyat, konak nakliye, konak nakliyat fiyatları

Konak Evden Eve Nakliyat yaparken en önemli husus paketleme eğitimi almış elemandır paketleme işi en dikkat edilmesi konudur ve firmamız kalite elemean kadrosuyla paketleme hiç bu kadar kolay ve güvenilir olmamıştı

Konak Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Konak evden eve nakliyat yaparken en önemli husus paketleme eğitimi almış elemandır paketleme işi en dikkat edilmesi konudur ve firmamız kalite elemean kadrosuyla paketleme hiç bu kadar kolay ve güvenilir olmamıştı. Ev eşyasında mobilya, beyaz,eşya,ve diğer her malzemenin ayrı ayrı ambalaj malzemesi vardir. konak evden eve hizmetti yapılırken mutlaka işi bilen kişiler tarafından ambalaj ve sarma işlemi yapılması gerekir. Konak evden eve nakliyat fiyatları konusunda her firma ya göre değişiklik gösterebilmektedir. Taban fiyatımız 1000tl olarak bilinmektedir yanlız konak evden eve fiyatları evin büyüklüğüne ve taşınacak eşya durumuna göre değişim gösterebilmektedir. Konak evden eve nakliyat fiyatları , asansörlü nakliyat hizmetinde farklılık göstermektedir. Bunun nedeni asansör kirası verme durumunuz olacaktır.

Ambalajlama işlemi nasıl yapılmaktadır?

Konak Evden Eve Nakliyat Ambalajlama Hizmeti

Konak ambalajlama işlemide eşya taşıma işlemi kadar çok dikkat isteyen bir iştir. Paketleme yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif edablarda karton variller kullanılmaktadır. konak evden eve nakliyat tarafından kristal ve cam eşyalar için yüksek karton variller , yatak ve şilteler için özel hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yükses boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (banlonlu)  naylon, kraf kagıtı ( üçkat) tırtıklı kağıt, antika eşyalar içinde özel bir paketleme  yapılmaktadır.

Güncel sosyal medya hesaplarımız olan Facebook  ve twitter hesaplarımız üzerinden firmamızı takip edebilirsiniz.

K3 Yetki Belgesi Nedir ?

Firmamız konak evden eve nakliyat sektörüne uzun yıllardır hizmet vermektedir. Türkiye şartların da yasaların değişmesiyle evden eve nakliyat yapan nakliyecilere K3 yetki belgesi alma zorunluğu gelmiştir. Yetki belgesi almayan firmalar ulaştırma bakanliğı gözün de korsan konak evden eve nakliyat sayılmaktadır. Korsan konak evde eve nakliyat firmaları eşya taşımada bi korkusu olmadığı için müşterisini üzmekte ve sorumluluk almamaktadır. Konak evden eve müşterileri mutlaka eşya taşıttıracağı firmanın k3 yetki belgesi olup olmamasına dikkat etmesi gerekir.

Konak evden eve nakliyat ,nakliye başlama dan önce ilk önce beyaz eşyalarınızın sökümü yapılır her hangi bi darbesi varsa taşınmadan önce ustamız müşteriye darbeleri gösterir bulaşık makinası, çamaşır makinası, buzdolabı, fırınlı ocak bu malzemler sökülür gerekli ambalajı yapılır etlik nakliye elemanı yeni evinizde bunların gerekli bağlantılarını yaparak aktif hale getirir.

Konak Evden Eve Nakliyat Firması

Konak evden eve nakliyat firması taşıma yaparken yatak odası takımınız çoçuk odası takımlarınız gerekli marongoz ustalarımız tarafın dan sökülerek gerekli ambalajı yapılır ve yeni evinizde hangi odaya kurulmasını istiyorsanız sorunsuz bi şekilde montaj işlemleri yapılır. Çok taşınan ve sökülen mobilyalarda ister istemez firmamız tarafın dan olmayan nedenler den bazen düzen tutmaya bilir. Konak evden eve nakliyat firması olarak buda tamamen mobilyadan kaynaklanan sorundur ve etlik nakliye elemanı size taşınma yapılırken sökmeden bu hataları gösterir.

Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılır

Konak evden eve nakliyat olarak şehirler arası nakliyat hizmetini türkiyenin 81 vilayetine önce den sözleşmeli olarak yapmaktayız. Şehirler arası nakliyat hizmetimizden yararlanmak için firmamız la irtibata geçtikten sonra evinize expertizi göndermekteyiz. Konak evden eve nakliye  elemanı evinize gelerek eşyanın ebatını kalitesini tespit yaparak kullanılacak araç malzeme tesbiti sonucu size uygun fiyat vererek sözleşmeli şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Konak Evden Eve Nakliyat Hizmeti Sigortası

Konak evden eve firması sigortası , firmamız konak evden eve nakliyat, sigortalı nakliyat kapsamını mutlaka güvenilir nakliyat müşterilerine bildirmektedir. Nakliyat sigortası şehirlerarası nakliyat yaparken yolda kaza yanma veya komyonun çalınması durumda 2 günlük yaptıralan nakliye sigortası poliçesi devreye girer. Bazı nakliyeciler sigortalı nakliyat diyerek sanki taşımada tüm evdeki hasar gören eşyaları sigorta şirketi karşilıyormus gibi yaparak konak evden eve nakliyat müşterilerini yanıltmaktadır. konak evden eve nakliyat sigortası sadece uzun yolda geçerli resmi belgedir.

WhatsApp chat
Telefon
Konum